NZT - straipsniai : NŽT darbuotojai rinkosi į metinį posėdį ir apdovanojimo Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos garbės ženklu įteikimo ceremoniją

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 19989718
Šiandien apsilankė: 5879
Dabar naršo: 222
Aktualijos
2019-12-11
NŽT darbuotojai rinkosi į metinį posėdį ir apdovanojimo Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos garbės ženklu įteikimo ceremoniją

Vakar, gruodžio 10 d., NŽT vadovai, teritorinių padalinių vadovai ir centrinio padalinio darbuotojai rinkosi į metinį veiklos aptarimo posėdį.

Posėdį pradėjo ir visus pasveikino NŽT direktorius Laimonas Čiakas. Pastarasis pristatė metų bėgyje kilusius iššūkius, įveiktas problemas bei dar laukiančius darbus nuosavybės teisių atkūrimo, žemės administravimo ir tvarkymo srityse, personalo, korupcijos prevencijos srityse.

Po direktoriaus pranešimo į susirinkusiuosius kreipėsi direktoriaus pavaduotojai Algis Bagdonas ir Saulius Mocevičius. Pavaduotojai apžvelgė tarnybos kasdienius darbus, aktualią statistiką, džiuginančius ir liūdnesnius faktus iš savo kuruojamų sričių.

Posėdį vainikavo ilgametės žemėtvarkos srities darbuotojos ir savo aktyvia veikla pasižymėjusios Romutės Stašelienės apdovanojimas Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos garbės ženklu jubiliejinio gimtadienio proga. Garbės ženklą ilgametei žemėtvarkininkei įteikė direktorius Laimonas Čiakas.

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.