NZT - straipsniai :Atlikti ŽPDRIS atnaujinimo darbai

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21766488
Šiandien apsilankė: 11323
Dabar naršo: 271
Aktualijos
2020-05-19
Atlikti ŽPDRIS atnaujinimo darbai

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) kartu su Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinės sistemos (ŽPDRIS) techninę priežiūrą atliekančia įmone, siekdamos užtikrinti nepertraukiamą ŽPDRIS veikimą, tinkamą funkcionalumą ir operatyvų sutrikimų šalinimą, nuolat vykdo ŽPDRIS atnaujinimą, apimantį atsirandančių programinės įrangos pokyčių realizavimą ir funkcionalumų modifikavimą, įdiegimą ir testavimą, atsižvelgdamos į susijusių teisės aktų, standartų pakeitimus ir ŽPDRIS naudotojų gautus pasiūlymus.

2020 m. gegužės 17 d. įdiegti pakeitimai, kurie visiems sistemos naudotojams leis patogiau rasti patvirtintus projektus tiek žemėlapyje, tiek paslaugų sąraše. Įdiegus pakeitimus sukurta galimybė sugeneruoti elektroniniu parašu pasirašytų dokumentų nuorašus PDF formatu.

Realizuota galimybė ŽPDRIS rengtą ir patvirtintą kaimo plėtros žemėtvarkos projektą (KPZP) keisti / koreguoti, taip pat, siekiant sklandesnio KPZP duomenų teikimo iš ŽPDRIS į Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų registrą, realizuotas sprendinių poveikio aplinkai dokumento pasirašymas kvalifikuotu elektroniniu parašu sistemos priemonėmis.

Pagal pakeistas teisės aktų nuostatas atlikti pakeitimai žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų (ZSFP) elektroninės paslaugos skelbimų modulyje. Taip pat sukurta galimybė ZSFP organizatoriui ŽPDRIS įkelti informaciją apie daugiabučio namo savininkų bendrijos pirmininko ir (ar) bendrijos valdybos ar daugiabučio namo patalpų savininkų jungtinės veiklos sutarties dalyvių įgalioto atstovo informavimą apie pradedamą rengti projektą, kai formuojamas valstybinės žemės sklypas, reikalingas daugiabučiam namui eksploatuoti.

Pažymėtina, kad įdiegus pakeitimus sudaryta galimybė ŽPDRIS paslaugos (projekto) dalyviams (projekto iniciatoriams, organizatoriams) vieno mygtuko paspaudimu atsisiųsti viso projekto aktualius dokumentus (archyvą).

Nuo 2020 gegužės 18 d. valstybės tarnautojas, kaip paslaugų gavėjas (institucijai atstovaujantis valstybės tarnautojas), galės jungtis ŽPDRIS naudodamasis valstybės tarnautojo pažymėjimu.

Jeigu kiltų klausimų dėl pateiktos informacijos, prašome kreiptis elektroniniu paštu pagalba@nzt.lt . Atsiliepimus galima pateikti ŽPDRIS interneto svetainės (www.zpdris.lt) skiltyje „Naudotojų apklausa“.

NŽT nuolat yra analizuojami gauti pasiūlymai, teisės aktų pasikeitimai, procesai ir kt. Tobulinant esamus mechanizmus (priemones) ir sukuriant naujus, siekiama užtikrinti sistemos naudojimo patogumą, efektyvų ŽPDRIS duomenų tvarkymą ir konsultacinę pagalbą ŽPDRIS naudotojams. Informacija ŽPDRIS skyrelyje D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai) taip pat yra nuolat atnaujinama.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.