NZT

 

English


  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija


Aktualijos
2019-09-16

019-08-29 Telšiuose ir 2019-09-12 Panevėžyje įvyko pirmosios apskritojo stalo diskusijos, kuriose dalyvavo Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) centrinio padalinio atstovai, NŽT teritorinių skyrių atstovai, Žemės ūkio ministerijos atstovai bei matininkai, atliekantys žemės sklypų kadastro duomenų nustatymo darbus.

Plačiau
2019-09-11

Nuo 2019 m. rugsėjo 13 d. Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Klaipėdos rajono skyrius persikelia į kitas patalpas – iš Klaipėdos g. 74, Gargždai, į Kvietinių g. 19B, Gargždai (buvusios VĮ Registrų centro patalpos). Dėl nuo 09.11 iki 09.13 vykdomų persikraustymo darbų negalėsime priimti asmenų, taip pat nebus galimybės su skyriaus darbuotojais susisiekti ryšio priemonėmis.

Plačiau
2019-09-05

2019 m. spalio 17 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos (adresu Gedimino pr. 19, Vilnius) vyks geodezininkų ir matininkų kvalifikacijos egzaminai.

Plačiau
2019-08-21
Rugpjūčio 20 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje (NŽT) lankėsi švietimo projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę 2019“ dalyvės. Abiturientėms buvo pristatyta Tarnybos veikla, uždaviniai, kasdienės darbuotojų atliekamos užduotys, bendradarbiavimas su kitomis institucijomis.   Į NŽT atvyko visą šią savaitę Žemės ūkio ministerijoje besisvečiuojančios dvi abiturientės – Gabija Žukauskaitė iš Vilniaus licėjaus ir Monika Lodaitė iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos. Abiturientėms NŽT veiklą pristatė Tarnybos Viešųjų ryšių skyriaus specialistė Kristina Žukovska, Žemės tvarkymo ir administravimo departamento Žemės tvarkymo skyriaus vedėja Daiva Mikalauskienė ir Geodezijos ir žemės naudojimo kontrolės departamento Geodezijos ir nekilnojamojo turto kadastro skyriaus patarėja Ramūnė Žygaitė. Plačiau
2019-08-14

Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) įgyvendindamas Valstybės strateginį tikslą – sukurti atvirų duomenų sprendinius, kurie leistų verslui ir visuomenei patogiai gauti ir naudoti viešojo sektoriaus institucijų tvarkomus duomenis – vykdo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Atvirų duomenų platformos, įgalinančios efektyvų viešojo sektoriaus informacijos pakartotinį panaudojimą verslui, ir jos valdymo įrankių sukūrimas“. 

Plačiau
2019-08-08

2019 m. liepos mėnesį Lietuvos ir Latvijos vidaus reikalų ministrai pasirašė abiejų šalių vyriausybių susitarimą dėl Lietuvos ir Latvijos valstybės sienos priežiūros bei sienos įgaliotinių veiklos. Lietuvoje už susitarimo įgyvendinimą atsakingos dvi institucijos – Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos ir Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Nacionalinė žemės tarnyba atliks geodezinius ir kartografinius darbus.

Plačiau
2019-07-31

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), siekdama kokybiškesnio žemės sklypų kadastro duomenų nustatymo ir tikslinimo, taip pat glaudesnio ir profesionalesnio bendradarbiavimo tarp matininkų ir NŽT specialistų, nusprendė organizuoti apskritojo stalo diskusijas penkiuose Lietuvos regionuose.

Plačiau
2019-07-31

Informuojame, kad organizuojami asmenų, pageidaujančių gauti kvalifikacijos pažymėjimus, žemėtvarkos planavimo dokumentams rengti, profesinių žinių patikrinimo egzaminai (toliau – egzaminai).

Plačiau
2019-07-23

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) primena, kad valstybinės žemės plotų suteikimas laikinai naudotis žemės ūkio veiklai vykdyti ir valstybinės žemės nuoma yra skirtingi žemės naudojimo būdai.

Laikinai naudojant valstybinę žemę ar ją nuomojantis yra mokamas valstybinės žemės nuomos mokestis, vis dėlto pagrindinis valstybinės žemės plotų suteikimo laikinai naudotis žemės ūkio veiklai vykdyti ir valstybinės žemės ūkio paskirties žemės nuomos skirtumas yra tas, jog laikinai naudojant valstybinę žemę naudotojui nesuteikiamos garantijos, kad jis galės naudotis valstybine žemės ūkio paskirties žeme ir ateityje (t. y. valstybinės žemės plotų suteikimas laikinai naudotis žemės ūkio veiklai vykdyti gali bet kada nutrūkti). Valstybinės žemės ūkio paskirties žemės nuoma nuomininko teisių turėtojui suteikia garantiją, kad jis valstybine žemės ūkio paskirties žeme pagal paskirtį galės naudotis nuomos sutartyje nustatytą terminą (valstybinės žemės nuomos sutartis gali būti nutraukiama prieš terminą nuomotojo reikalavimu, kai į šią žemę atkuriamos nuosavybės teisės, išskyrus įstatymų, reglamentuojančių piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimą, nustatytus atvejus. Todėl „saugiau“ valstybinę žemę nuomotis, o ne ją laikinai naudoti žemės ūkio veiklai vykdyti.

Plačiau
2019-06-28

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) – pirmoji viešojo administravimo įstaiga Lietuvoje, nuo šių metų diegianti inovatyvią, pagal geriausią pasaulinę kovos su korupcija praktiką sukurtą savarankišką antikorupcinės vadybos sistemą (AVS), atitinkančią tarptautinius ISO 37001 standarto reikalavimus. Tai leis siekti naujų ambicingų tikslų. Institucijoje jau įvyko pirmieji vadovų mokymai, kuriuose dalyviai supažindinti su antikorupcinės vadybos sistema, veikimo principais ir procesais. Vadovams taip pat pristatyti ir AVS praktinio įgyvendinimo aspektai.

Plačiau
 

 

 
Aktualu pranešėjams 
PASITIKĖJIMO LINIJA
 
VIDINIS KANALAS
Artimiausi renginiai
Apie nžt
Istorija
Logotipas
Apie NŽT 


Informacija teikiama
tel. 8 706 86 666

Nepavykus prisiskambinti, prašome kreiptis el. paštu
nzt@nzt.lt

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 14012719
Šiandien apsilankė: 1515
Dabar naršo: 105
  
 
 
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.