NZT

 

English


  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija


Aktualijos
2019-11-11

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) lapkričio 8 d. informavo policiją apie užfiksuotą kyšio davimo atvejį. Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, gavęs NŽT darbuotojo pranešimą apie bandymą papirkti, pradėjo įvykio aplinkybių patikrinimą.

Plačiau
2019-11-08

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) darbuotojai tiek centriniame padalinyje Vilniuje, tiek teritoriniuose skyriuose šią savaitę šventė Pyragų dieną. Renginių metu buvo renkamos lėšos labdaringoms organizacijoms. Centrinio Tarnybos padalinio darbuotojų paaukoti pinigai bus perduoti Lietuvos „Caritui“. Džiaugiamės galėdami paremti stokojančius. Dalinkimės gerumu.

Plačiau
2019-11-08

Laprtičio 7 d. Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) specialistai dalyvavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose surengtoje apskritojo stalo diskusijoje žemės reformos ir kitais su valstybinės žemės nuoma, įsigijimu, užstatymu susijusiais klausimais.

Diskusijoje dalyvavo verslo atstovai –  rūmų nariai, Kauno ir Marijampolės apskričių, savivaldybių vadovai ir specialistai.

Plačiau
2019-11-06

Informuojame, kad Nacionalinės žemės tarnybos Telšių skyriaus patalpose  (Respublikos g. 32, Telšiai)  nuo 2019-11-10 iki 201-11-31 bus vykdomi patalpų remonto darbai.
Paslaugos gyventojams bus teikiamos įprasta tvarka, tačiau dėl techninių kliūčių gali tekti kiek ilgiau palaukti.
Atsiprašome dėl galimų nepatogumų.

Plačiau
2019-11-05

Apskritojo stalo diskusijos, kuriose dalyvavo Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) centrinio padalinio atstovai, NŽT teritorinių skyrių atstovai, Žemės ūkio ministerijos atstovai bei matininkai, atliekantys žemės sklypų kadastro duomenų nustatymo darbus, jau įvyko keturiuose miestuose – Telšiuose, Panevėžyje, Utenoje ir Kaune. Galutinė apskritojo stalo diskusija lapkričio 14 d. organizuojama Vilniuje.

Plačiau
2019-11-05
Informuojame, kad organizuojami asmenų, pageidaujančių gauti kvalifikacijos pažymėjimus žemėtvarkos planavimo dokumentams rengti, profesinių žinių patikrinimo egzaminai (toliau – egzaminai). Plačiau
2019-10-31
Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) 2019 metais tęsė antrąjį Lietuvos Respublikos teritorijos aerofotografavimo ir ortofotografinių žemėlapių sudarymo ciklą, pradėtą 2018 metais, ir sėkmingai atnaujino trečdalio Lietuvos Respublikos teritorijos ortofotografinius žemėlapius.
Ortofotografiniai žemėlapiai sudaromi naudojant aerofotografines nuotraukas, gautas fotografuojant žemės paviršių lėktuve įtaisyta skaitmenine aerofotokamera. Ortofotografiniai žemėlapiai, kaip kartografinio pagrindo duomenys, naudojami daugelyje sričių bei įvairiems uždaviniams spręsti, pvz., valstybiniams erdviniams duomenims atnaujinti, pasėliams deklaruoti ir ES išmokoms administruoti, valstybės sienai kartografuoti, valstybės saugumui užtikrinti, teritorijų planavime ir pan. Plačiau
2019-10-24

Spalio 22 d. VĮ Valstybės žemės fonde (VŽF) vyko pasitarimas su Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) atstovais dėl nuosavybės teisių į turėtą žemę, mišką ir vandens telkinius atkūrimo eigos. VŽF yra vienas iš svarbiausių partnerių, įgyvendinant nuosavybės teisių atkūrimą, kadangi didžiojoje Lietuvos teritorijos dalyje rengia Žemės reformos žemėtvarkos projektus ir jiems prilyginamus žemės sklypų planus.

Plačiau
2019-10-23

Spalio 21 d. Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) organizuotame pasitarime NŽT vadovai bei darbuotojai ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos, Lietuvos savivaldybių asociacijos ir Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos atstovai aptarė aktualius klausimus, ieškojo efektyvaus bendradarbiavimo galimybių sprendžiant kasdienius uždavinius, susijusius su valstybinės žemės naudojimu.

Plačiau
2019-10-21

Spalio 14–17 dienomis NŽT atstovai pagal projektą, finansuojamą Šiaurės–Baltijos šalių mobilumo ir tinklaveikos programos viešajam sektoriui lėšomis, su darbiniu vizitu lankėsi dviejose Danijos institucijose. Projekto „Pasikeitimas žiniomis ir gerąja patirtimi skaitmeninių archyvų ir IKT procesų optimizavimo tarp Nacionalinės žemės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir atitinkamų Islandijos ir Danijos institucijų“ partneriai yra Danijos geoduomenų agentūra ir Danijos duomenų perdavimo ir efektyvumo agentūra. Lankydamiesi institucijose NŽT atstovai išklausė pranešimus apie įstaigų veiklas, pagrindines sritis ir siekius, skaitmenizavimo situaciją Danijoje, istorinius žemėlapius ir jų saugojimą, duomenų apsaugos ir archyvų skaitmeninimo įgyvendinimą, nekilnojamojo turto registravimą, kadastrinius žemėlapius ir registrus bei kitą aktualią informaciją.

Plačiau
 

 

 
Aktualu pranešėjams 
PASITIKĖJIMO LINIJA
 
VIDINIS KANALAS
Artimiausi renginiai
Apie nžt
Istorija
Logotipas
Apie NŽT 


Informacija teikiama
tel. 8 706 86 666

Nepavykus prisiskambinti, prašome kreiptis el. paštu
nzt@nzt.lt

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 15202962
Šiandien apsilankė: 4246
Dabar naršo: 225
  
 
 
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.