NZT - DĖL MATININKO VEIKSMŲ TUO ATVEJU, KAI NUSTATOMA, KAD VIETOVĖJE ŽEMĖS SKLYPO KADASTRO DUOMENYS NESUTAMPA SU LIETUVOS RESPUBLIKOS MIŠKŲ VALSTYBĖS KADASTRE ESANČIAIS DUOMENIMIS

 

English


  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija

DĖL MATININKO VEIKSMŲ TUO ATVEJU, KAI NUSTATOMA, KAD VIETOVĖJE ŽEMĖS SKLYPO KADASTRO DUOMENYS NESUTAMPA SU LIETUVOS RESPUBLIKOS MIŠKŲ VALSTYBĖS KADASTRE ESANČIAIS DUOMENIMIS

Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto kadastro nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. balandžio 15 d. nutarimu Nr. 534, 32.1.3 punkte nurodyta, kad kadastrinių matavimų metu vietovėje kartografuojamos faktinės žemės naudmenos (užstatytos teritorijos ribos (pastatų, kiemų, aikštelių užimta žemė, kita tiesioginiam statinių eksploatavimui naudojama žemė; transporto inžineriniai statiniai (susisiekimo komunikacijos), kiti keliai (nesuformuoti kaip statiniai); vandens telkinių ribos ir hidrografinis tinklas; miško kontūrai, ariamosios žemės, sodų, pievų ir natūralių ganyklų, kitos žemės, kurią sudaro medžių ir krūmų želdiniai, pelkių kontūrai; pažeista žemė – eksploatuojamų ir išeksploatuotų naudingųjų iškasenų karjerų, durpynų ir sąvartynų plotai.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės informacinių išteklių valdymo įstatymo 15 straipsnio 5 dalimi, tiek Nekilnojamojo turto registro, tiek Miškų valstybės kadastro duomenys laikomi teisingais tol, kol jie nenuginčyti Lietuvos Respublikos įstatymuose ir Europos sąjungos teisės aktuose nustatyta tvarka.

Miškų valstybės kadastro duomenys tikslinami vadovaujantis Lietuvos Respublikos miškų valstybės kadastro duomenų rinkimo, saugojimo ir teikimo tvarkos aprašu, patvirtintu Valstybinės miškų tarnybos direktoriaus 2010 m. sausio 14 d. įsakymu Nr. 12-10-V.

Atsižvelgiant į Valstybės informacinių išteklių valdymo įstatymo nuostatą ir į tai, kad Miškų valstybės kadastre užfiksuotų duomenų tikslinimą atlieka Valstybinė miškų tarnyba, matininkai, nustatę, kad žemės sklypo kadastrinių matavimų metu nustatyti duomenys nesutampa su Lietuvos Respublikos valstybės miškų kadastro duomenimis, turi kreiptis į Valstybinę miškų tarnybą, kuri išnagrinės situaciją ir pateiks išvadas dėl Lietuvos Respublikos valstybės miškų kadastro duomenų tikslinimo. 

Informacija parengta pagal Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos 2013-08-14 raštą Nr. (12-2)-D8-6876.

 

 

 


Paskutinis atnaujinimas: 2020-04-28 09:49:16

 

 
Aktualu pranešėjams 
PASITIKĖJIMO LINIJA
 
VIDINIS KANALAS
Artimiausi renginiai
Apie nžt
Istorija
Logotipas
Apie NŽT 


Informacija teikiama
tel. 8 706 86 666 ir
   8 706 85 087

Nepavykus prisiskambinti, prašome kreiptis el. paštu
nzt@nzt.lt

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 19604239
Šiandien apsilankė: 4279
Dabar naršo: 279
  
 
 
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.