NZT - Klausimai-atsakymai

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21303817
Šiandien apsilankė: 20629
Dabar naršo: 66
Klausimai-atsakymai
2018-12-31
Gyvenu Kauno mieste, o žemės ūkio paskirties žemė, kurią pageidauju parduoti, yra Marijampolės rajone. Ar prašymą parduoti žemę galiu pateikti NŽT Kauno miesto skyriui, ar turiu tai atlikti Marijampolėje?

Informuojame, kad vadovaujantis Pažymos dėl parduodamos privačios žemės ūkio paskirties žemės išdavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus 2014 m. sausio 10 d. įsakymu Nr. 1P-(1.3.)-5 „Dėl Pažymos dėl parduodamos privačios žemės ūkio paskirties žemės išdavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 2 punktu žemės savininkas apie sprendimą parduoti žemės sklypą praneša Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos teritoriniam padaliniui pagal parduodamo žemės sklypo buvimo vietą. Jeigu žemės savininkas priima sprendimą parduoti kelis jam nuosavybės teise priklausančius žemės sklypus, dėl kiekvieno parduodamo žemės sklypo teikiamas atskiras pranešimas dėl sprendimo parduoti žemės sklypą.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta, pranešimą turite pateikti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Kalvarijos skyriui (atvykus į skyrių arba paštu, adresu Vytauto g. 28, 68296 Marijampolė) arba pasirašytą kvalifikuotu elektroniniu parašu elektroniniu paštu marijampole@nzt.lt, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt) ar prie portalo „Mano Vyriausybė“ svetainėje „E. pilietis“ (https://epilietis.lrv.lt), kuriais naudojantis asmens tapatybė patvirtinama elektroninės bankininkystės arba elektroninės atpažinties priemonėmis.

 

Atgal
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.