NZT - Klausimai-atsakymai

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21328701
Šiandien apsilankė: 8090
Dabar naršo: 96
Klausimai-atsakymai
2018-12-31
Į kokią sąskaitą turiu sumokėti už pažymą dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo pardavimo?

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2000 m. gruodžio 15 d. nutarimo Nr. 1458 „Dėl Konkrečių valstybės rinkliavos dydžių ir šios rinkliavos mokėjimo ir grąžinimo taisyklių patvirtinimo“ 4.612 papunktyje nurodyta, kad už žemės ūkio paskirties žemės sklypo pirkimo pirmumo teise pažymos išdavimą renkama valstybės rinkliava, kurios dydis – 26 Eur.

Valstybės rinkliavą parduodamos žemės savininkas turi sumokėti ne vėliau kaip iki pažymos apie pirmumo teisę pirkti parduodamą žemės ūkio paskirties žemės sklypą turinčius asmenis išdavimo termino pabaigos. Jeigu iki nustatyto termino pažymai apie pirmumo teisę pirkti parduodamą žemės ūkio paskirties žemės sklypą turinčius asmenis parengti (išduoti) pabaigos Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos teritorinis padalinys neturi duomenų, kad valstybės rinkliava sumokėta, minėta pažyma parduodamos žemės savininkui išduodama ne vėliau kaip kitą darbo dieną nuo informacijos apie valstybės rinkliavos sumokėjimą gavimo.

Plačiau apie duomenis (sąskaitos, į kurią turi būti sumokėta valstybės rinkliava, numeris, banko pavadinimas ir kodas, įmokos kodas ir mokėjimo paskirtis): http://www.nzt.lt/go.php/lit/Informacija-del-valstybes-rinkliavos-uz-pazyma-apie-pirmumo-teise-pirkti-ps-sklypa-turincius-asmenis-.

 

Atgal
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.