NZT - Klausimai-atsakymai

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21303683
Šiandien apsilankė: 20495
Dabar naršo: 107
Klausimai-atsakymai
2018-12-31
Mama nori man padovanoti žemės ūkio paskirties sklypą, kokį leidimą turiu gauti iš Nacionalinės žemės tarnybos ir kaip jį gauti?

Informuojame, kad Jums būtina gauti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos teritorinio skyriaus (pagal sklypo buvimo vietą) sutikimą įsigyti žemės ūkio paskirties žemės.

Sutikimo išavimo tvarkos aprašą, prašymų formas bei nuorodą į Žemės ūkio paskirties žemės pirkėjo (fizinio asmens) deklaracijos arba Žemės ūkio paskirties žemės pirkėjo (juridinio asmens) deklaracijos formą galite rasti mūsų interneto svetainės adresu http://www.nzt.lt/go.php/lit/Paslaugos-susijusios-su-privacios-zemes-valdymu-naudojimu-ir-disponavimu (pasirinkite paslaugą Nr. 8).

Informuojame, kad prašymą su pridedamais dokumentais Nacionalinės žemės tarnybos teritoriniam skyriui galite pateikti atvykus į skyrių, paštu arba pasirašytą kvalifikuotu elektroniniu parašu Nacionalinės žemės tarnybos teritorinio skyriaus elektroninio pašto adresu, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt) ar prie portalo „Mano Vyriausybė“ svetainėje „E. pilietis“ (https://epilietis.lrv.lt), kuriais naudojantis asmens tapatybė patvirtinama elektroninės bankininkystės arba elektroninės atpažinties priemonėmis.

Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių kontaktus galite rasti mūsų interneto svetainės www.nzt.lt skiltyje „Struktūra ir kontaktai“.

Atkreipiame dėmesį, kad už sutikimo išdavimą imama valstybės rinkliava, plačiau apie tai: http://www.nzt.lt/go.php/lit/Informacija-del-valstybes-rinkliavos-uz-sutikimo-isigyti-zemes-ukio-paskirties-zemes-idavima

 

Atgal
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.