NZT - Klausimai-atsakymai

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21009219
Šiandien apsilankė: 5203
Dabar naršo: 148
Klausimai-atsakymai
2019-10-24
Mano kaimynas užsitvėrė tvorą ir prisijungė dalį valstybinės žemės. Ar Nacionalinė žemės tarnyba gali tai patikrinti, ir kaip apie tai pranešti?

Informuojame, kad tuo atveju, jeigu turite duomenų apie žemės naudojimo tvarkos reikalavimų nesilaikymą, tiksliau, kad gali būti savavališkai užimta valstybinė žemė, Jūs turėtumėte pateikti konkrečią žemės sklypo informaciją (žemės sklypo vietą arba kadastro numerį) Nacionalinės žemės tarnybos teritoriniam skyriui, kurio veiklos teritorijoje galbūt nesilaikoma žemės naudojimo tvarkos. Teritorinis skyrius, gavęs pranešimą, įvertins, ar yra galimų administracinių nusižengimų požymių ir ar tikslinga atlikti patikrinimą.
Informuoti teritorinį skyrių galite elektroniniu paštu nzt@nzt.lt, užpildant elektroninę formą Nacionalinės žemės tarnybos interneto svetainėje www.nzt.lt, atvykus ar paskambinus į bet kurį Nacionalinės žemės tarnybos teritorinį skyrių.
Žinoma, pranešti galite ir anonimiškai, tačiau esant galimybei nurodykite savo kontaktinius duomenis, kuriais būtų galima su Jumis susisiekti dėl pateiktos informacijos patikslinimo.

Atgal
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.