NZT - straipsniai :Miškų kadastro duomenų tikslinimo sąlygos

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21903431
Šiandien apsilankė: 4176
Dabar naršo: 101
Aktualijos
2020-12-01
Miškų kadastro duomenų tikslinimo sąlygos

Atliekant žemės sklypo kadastrinius matavimus, nustatant žemės sklypo ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinates valstybinėje koordinačių sistemoje, dažnai nustatoma atvejų, kai vietovėje kartografuoti duomenys apie miško naudmenas neatitinka Miškų valstybės kadastro duomenų ir juos reikia tikslinti.

Valstybinė miškų tarnyba (VMT) informuoja, kad Miškų kadastro duomenų patikslinimą inicijuoti gali  žemės  sklypo savininkas  arba  jo įgaliotas asmuo.

Prašymą dėl Miškų kadastro duomenų patikslinimo VMT gali teikti matininkas, su žemės sklypo  savininku  sudaręs žemės sklypo kadastrinių matavimų sutartį, kai žemės sklypo kadastrinių matavimų metu matininkas nustato, kad tikslinamos miško ribos pokytis nuo Miškų kadastre įregistruotos miško žemės ribos yra ne didesnis kaip 2 metrai.

Kai žemės sklypo kadastrinių matavimų metu matininkas nustato, kad tikslinamos miško ribos pokytis nuo Miškų kadastre įregistruotos miško žemės ribos yra didesnis kaip 2 metrai, prašymą dėl Miškų kadastro duomenų patikslinimo turi pateikti žemės  sklypo savininkas arba jo įgaliotas asmuo.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.