NZT - straipsniai :Nacionalinėje žemės tarnyboje vyko susitikimas dėl II „Rail Baltica“ etapo

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 19990093
Šiandien apsilankė: 6253
Dabar naršo: 260
Aktualijos
2019-11-14
Nacionalinėje žemės tarnyboje vyko susitikimas dėl II „Rail Baltica“ etapo

Lapkričio 13 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje vyko susitikimas su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais, vykdančiais II projekto „Rail Baltica“ etapo procedūras.

Užbaigus I etapą, aktyviai vykdomos žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūros dėl II etapo, įgyvendinant ypatingos valstybinės svarbos projektą „Rail Baltica“. Šiame etape žemės sklypai iš privačių žemės sklypų savininkų bus paimami vietinės reikšmės automobilių kelių statybai ir rekonstrukcijai. Nacionalinės žemės tarnybos direktorius, atsižvelgdamas į Susisiekimo ministerijos prašymą, II etapo metu patvirtino du žemės paėmimo visuomenės poreikiams projektus Kauno rajono ir Kėdainių rajono savivaldybių teritorijoje.

Susitikimo NŽT metu aptartos šio etapo procese iškylančios problemos dėl žemės sklypų paėmimo iš sklypų ar jų dalių savininkų, tiesiant privažiuojamuosius kelius. Šių naujų kelių tiesimas reikalingas tam, kad nutiesus geležinkelio vėžę skirtingose vėžės pusėse atsiradusiems ir neturintiems privažiavimo prie valdomų sklypų būtų užtikrintas susisiekimas.

Dar planuojami patvirtinti 3 projektai dėl žemės paėmimo – Pasvalio, Panevėžio ir Jonavos rajonų savivaldybių teritorijose.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.