NZT - straipsniai :Nacionalinės žemės tarnybos ir Kauno rajono savivaldybės administracijos atstovai aptarė žemėtvarkos planų rengimo klausimus

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 13987403
Šiandien apsilankė: 17780
Dabar naršo: 239
Aktualijos
2019-05-20
Nacionalinės žemės tarnybos ir Kauno rajono savivaldybės administracijos atstovai aptarė žemėtvarkos planų rengimo klausimus

Gegužės 16 d. Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Žemės tvarkymo ir administravimo departamento ir NŽT Kauno rajono skyriaus atstovai susitiko su Kauno rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos skyriaus vedėju Mindaugu Kruopiu bei šio skyriaus specialistais.

Susitikimo metu buvo aptarti abiem institucijoms aktualūs klausimai dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo principų ir ypatumų Kauno rajone. NŽT atstovai atsakė į Kauno rajono savivaldybės atstovų iškeltus klausimus, susijusius su žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimu Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (ŽPDRIS).

Susitikimo metu abiejų institucijų atstovai aktyviai diskutavo dėl pagrindinės žemės naudojimo paskirties keitimo vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės bendrojo plano sprendiniais. NŽT atstovai atkreipė dėmesį, kad pagrindinės žemės naudojimo paskirties keitimas turi būti atliekamas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės bendrojo plano sprendiniais, ir pažymėjo, kad norint užtikrinti galimybę keisti žemės sklypų pagrindinę žemės naudojimo paskirtį pagal Kauno rajono specialiuosius planus, šie planai turėtų būti integruoti į Kauno rajono bendrojo plano sprendinius.

NŽT atstovai ir Kauno rajono savivaldybės atstovai sutarė, kad teritorijų planavimo srityje institucijos tęs bendradarbiavimą, o kilusias problemas sieks spręsti kompromisų keliu.

 

Dalintis
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.