NZT - Klausimai-atsakymai

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21304080
Šiandien apsilankė: 20892
Dabar naršo: 63
Klausimai-atsakymai
2018-12-31
Noriu parduoti žemės ūkio paskirties sklypą, nuo ko man pradėti?

Informuojame, kad Jums būtina gauti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos teritorinio skyriaus (pagal sklypo buvimo vietą) pažymą dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo pardavimo.

Išsamiai pažymos dėl parduodamos privačios žemės ūkio paskirties žemės išdavimo sąlygos yra reglamentuojamos Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus 2017 m. gruodžio 28 d. įsakyme Nr. 1P-736-(1.3 E.) „Dėl Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus 2014 m. sausio 10 d. įsakymo Nr. 1P-(1.3)-5 „Dėl Pažymos dėl parduodamos privačios žemės ūkio paskirties žemės išdavimo“ pakeitimo“. Šį dokumentą ir pranešimo formą dėl sprendimo parduoti žemės ūkio paskirties žemės sklypą galite rasti adresu: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/fbc7f830ebd411e7acd7ea182930b17f.

Pranešimo formą taip pat galite rasti mūsų interneto svetainėje http://www.nzt.lt/go.php/lit/Paslaugos-susijusios-su-privacios-zemes-valdymu-naudojimu-ir-disponavimu/1 (pasirinkite paslaugą Nr. 1).

Informuojame, kad prašymą su pridedamais dokumentais Nacionalinės žemės tarnybos teritoriniam skyriui galite pateikti atvykus į skyrių, paštu arba pasirašytą kvalifikuotu elektroniniu parašu Nacionalinės žemės tarnybos teritorinio skyriaus elektroninio pašto adresu, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt) ar prie portalo „Mano Vyriausybė“ svetainėje „E. pilietis“ (https://epilietis.lrv.lt), kuriais naudojantis asmens tapatybė patvirtinama elektroninės bankininkystės arba elektroninės atpažinties priemonėmis.

Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių kontaktus galite rasti mūsų interneto svetainės www.nzt.lt skiltyje „Struktūra ir kontaktai“.

Atkreipiame dėmesį, kad už pažymos išdavimą imama valstybės rinkliava, plačiau apie tai: http://www.nzt.lt/go.php/lit/Informacija-del-valstybes-rinkliavos-uz-pazyma-apie-pirmumo-teise-pirkti-ps-sklypa-turincius-asmenis-.

 

Atgal
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.