NZT - straipsniai :NŽT apdovanos nusipelniusius žemėtvarkininkus

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20969124
Šiandien apsilankė: 5789
Dabar naršo: 174
Aktualijos
2020-09-24
NŽT apdovanos nusipelniusius žemėtvarkininkus

Rugsėjo 30 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje (NŽT) vyks renginys, skirtas pagerbti ir apdovanoti išrinktuosius Mykolo Krupavičiaus vardo atminimo medaliu. Iš pateiktų kandidatūrų M. Krupavičiaus atminimo medaliu bus apdovanoti 5 asmenys (laureatai), kuriuos solidi komisija nusprendė pagerbti už nuopelnus Lietuvos žemėtvarkos sistemai, indėlį į naujausių laikų Lietuvos žemėtvarkos raidą, mokslinę veiklą žemėtvarkos srityje ir veiklą, prisidedančią prie žemėtvarkos reputacijos bei šios profesijos autoriteto stiprinimo.

Apdovanojimas M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu įsteigtas Nacionalinės žemės tarnybos iniciatyva, pagerbiant šią iškilią asmenybę, jo nuopelnus žemėtvarkos raidai tarpukario Lietuvoje ir prieš šimtmetį Lietuvoje vykdytą žemės reformą, sukūrusią prielaidas tarpukario Lietuvos ekonominiam suklestėjimui. Atminimo medalis skiriamas pagerbti tuos, kurie yra labiausiai nusipelnę dirbdami valstybės labui ir jos gerovei žemėtvarkos srityje.

Siūlyti kandidatus apdovanojimams iki šių metų kovo 3 d. galėjo valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos, asociacijos, mokslo, mokymo, kultūros įstaigos, piliečių bendruomenės, labdaros organizacijos ir kiti fiziniai bei juridiniai asmenys. Apdovanojimų teikimo ceremonija buvo planuota kovo 16 d., tačiau buvo atidėta dėl renginių apribojimų ir kitų su karantinu susijusių aplinkybių.

Laureatus iš kandidatų rinko speciali komisija, sudaryta iš žemėtvarkos sektoriaus atstovų: po vieną kandidatą į komisiją delegavo Žemės ūkio ministerija, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija, Žemėtvarkos veteranų klubas, Žemėtvarkininkų ir hidrotechnikų inžinierių sąjunga, Lietuvos geodezininkų ir matininkų sąjunga, Nacionalinė geodezijos, kartografijos ir žemėtvarkos įmonių asociacija ir Lietuvos matininkų asociacija. Nacionalinė žemės tarnyba į komisiją delegavo du kandidatus.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.