NZT - straipsniai :NŽT savo naują knygą pristatė Zenonas Kumetaitis

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20968940
Šiandien apsilankė: 5605
Dabar naršo: 267
Aktualijos
2020-10-01
NŽT savo naują knygą pristatė Zenonas Kumetaitis

Rugsėjo 30 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje lankėsi technikos mokslų daktaras, docentas, ambasadorius, dalyvavęs atkuriant ir nustatant Lietuvos sienas 1990–2015 metais eidamas valstybės sienų ir jų sankirtų delimitavimo ir demarkavimo komisijų pirmininko ir pirmininko pavaduotojo pareigas, Zenonas Kumetaitis. NŽT darbuotojams Z. Kumetaitis pristatė naujausią savo knygą „Atkurtos Lietuvos sienos. Sėkmės istorija“. Šis leidinys yra svarbi istorinė knyga apie didžiausios žemėvaldos, valstybės teritorijos bei sienų suformavimą.

Z. Kumetaitis papasakojo daug įdomių faktų ir pateikė iliustracijų apie sienas su Latvija, Baltarusija ir kitomis šalimis, sunkų kelią, administruojant ir techniškai sprendžiant sienų ženklinimą, apie šalių lyderių ir labai gerų, darbščių specialistų, tarp jų ir NŽT darbuotojų, be kurių įdėtų pastangų nebūtų atlikti tokie reikšmingi Lietuvai darbai, veiklą.

Z. Kumetaitis pabrėžė, kad bendrame kontekste Nacionalinės žemės tarnybos, Valstybinio žemėtvarkos ir Aerogeodezijos institutų indėlis nustatant Lietuvos sienas buvo labai reikšmingas.

 

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.