NZT - straipsniai :NŽT Šiaurės–Baltijos šalių bendradarbiavimą tęsė Danijos institucijose

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 16820637
Šiandien apsilankė: 8838
Dabar naršo: 656
Aktualijos
2019-10-21
NŽT Šiaurės–Baltijos šalių bendradarbiavimą tęsė Danijos institucijose

Spalio 14–17 dienomis NŽT atstovai pagal projektą, finansuojamą Šiaurės–Baltijos šalių mobilumo ir tinklaveikos programos viešajam sektoriui lėšomis, su darbiniu vizitu lankėsi dviejose Danijos institucijose. Projekto „Pasikeitimas žiniomis ir gerąja patirtimi skaitmeninių archyvų ir IKT procesų optimizavimo tarp Nacionalinės žemės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir atitinkamų Islandijos ir Danijos institucijų“ partneriai yra Danijos geoduomenų agentūra ir Danijos duomenų perdavimo ir efektyvumo agentūra. Lankydamiesi institucijose NŽT atstovai išklausė pranešimus apie įstaigų veiklas, pagrindines sritis ir siekius, skaitmenizavimo situaciją Danijoje, istorinius žemėlapius ir jų saugojimą, duomenų apsaugos ir archyvų skaitmeninimo įgyvendinimą, nekilnojamojo turto registravimą, kadastrinius žemėlapius ir registrus bei kitą aktualią informaciją.

NŽT direktorius Laimonas Čiakas abiem institucijoms pristatė Nacionalinės žemės tarnybos veiklą, pagrindines funkcijas, siekius ir pasiekimus, apie Šiaurės–Baltijos šalių bendradarbiavimo projektą ir laukiamus rezultatus kalbėjo Viešųjų ryšių skyriaus vedėjas Ruslanas Golubovas, o Bendrųjų reikalų departamento direktorius Vaidotas Gruodys ir Dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo skyriaus vedėja Eglė Hurčinaitė-Orlickienė pristatė skaitmenizavimo projektą bei padėtį NŽT. Visų susitikimų metu vyko energingos diskusijos, pasidalyta gerąja praktika.

Šiaurės–Baltijos šalių ir tinklaveikos programos viešajam administravimui teikiama finansinė parama skiriama skatinti žinių perdavimą siekiant abipusės naudos įvairių sričių ir įvairių administracinių lygių viešojo sektoriaus atstovams iš Šiaurės ir Baltijos šalių, taip pat skatinti pasikeitimą gerąja viešojo administravimo praktika ir prisidėti prie standartų harmonizavimo. NŽT programoje dalyvauja teikdama paraiškas su projektais, kurie yra svarstomi ir, atitikus programos reikalavimus, skiriama dalinė finansinė parama.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.