NZT - straipsniai :Nacionalinė žemės tarnyba atveria duris

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 19507825
Šiandien apsilankė: 7117
Dabar naršo: 155
Aktualijos
2020-05-29
Nacionalinė žemės tarnyba atveria duris

Nuo birželio 1 d. duris atveria Nacionalinės žemės tarnybos padaliniai visoje Lietuvoje. Asmenys, norintys gauti tiesioginę konsultaciją NŽT patalpose, savo vizitą turės suplanuoti – prieš atvykstant į padalinį reikės registruotis iš anksto telefonu. 

Registruotis vizitui bus galima nuo birželio 1 d. (pirmadienio), paskambinus bendruoju vizitui pasirinkto NŽT teritorinio padalinio telefonu. Telefonų numerius galima rasti NŽT interneto svetainės www.nzt.lt skiltyje „Struktūra ir kontaktai“. 

Registruojantis vizitui prašome pateikti išsamią informaciją apie planuojamo vizito tikslą, kad NŽT darbuotojai galėtų tinkamai pasirengti susitikimui. 

Siekiant užtikrinti asmenų ir darbuotojų saugumą, karantino laikotarpiu bus aptarnaujamos ne didesnės nei dviejų asmenų grupės, patalpose bus privaloma laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito, paisyti asmens higienos principų – dėvėti veido kaukes arba kitas apsaugines veido priemones, dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo. 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis, vizitas negalės trukti ilgiau nei 15 min. 

Nepaisant to, kad NŽT atveria duris ir yra pasiruošusi užtikrinti atvykstančių asmenų ir darbuotojų saugumą kol bus atšauktas karantinas, rekomenduojame asmenims ir toliau prašymus teikti paštu ir elektroniniu paštu, pasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt), kai pasirenkama paslauga „Asmens skundo ar prašymo priėmimas bei nagrinėjimas“. 

Asmenų konsultavimas ir informacijos NŽT kompetencijai priskirtais klausimais teikimas ir toliau bus vykdomas elektroniniu paštu ir telefonu. Bendro pobūdžio klausimus galima pateikti elektroniniu paštu nzt@nzt.lt arba užregistruoti klausimą interneto svetainės www.nzt.lt skiltyje „Klausimai ir atsakymai“ užpildant nustatytą elektroninę formą. Prieš užduodami klausimą, patikrinkite skyrelyje DUK (dažniausiai užduodami klausimai), ar į jį nebuvo atsakyta anksčiau. NŽT elektroninio pašto adresus ir telefonų numerius galite rasti www.nzt.lt skiltyje „Struktūra ir kontaktai“.

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.