NZT - straipsniai :Nacionalinė žemės tarnyba diegs antikorupcinės vadybos sistemą

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 11160473
Šiandien apsilankė: 15555
Dabar naršo: 1398
Aktualijos
2019-02-14
Nacionalinė žemės tarnyba diegs antikorupcinės vadybos sistemą

Šiandien, vasario 14 d., buvo pasirašyta paslaugų pirkimo–pardavimo sutartis dėl antikorupcinės vadybos sistemos diegimo Nacionalinėje žemės tarnyboje (NŽT). NŽT yra pirmoji Lietuvoje valstybės institucija, kuri diegs pagal geriausią pasaulinę kovos su korupcija praktiką parengtą antikorupcinės vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinio ISO 37001:2016 standarto reikalavimus.

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atliktos naujausios apklausos duomenimis, asmenys, kurie pastaruoju metu asmeniškai tvarkė dokumentus NŽT, ženkliai geriau vertina tarnybos veiklos skaidrumą nei 2017 m.

„Pokyčiai akivaizdūs ir pastebimi, tai skatina dar labiau susitelkti ir siekti didesnio visuomenės pasitikėjimo. Esame ir siekiame būti ambicingi ir inovatyvūs, o antikorupcinės vadybos sistema padės pagerinti administracinių ir viešųjų paslaugų teikimo kokybę, padidinti sprendimų ir procedūrų skaidrumą, viešumą ir atskaitingumą visuomenei, sustiprinti tarnybos atsparumą korupcijai“, – sako Nacionalinės žemės tarnybos direktorius Laimonas Čiakas.

Paslaugų pirkimo–pardavimo sutartį dėl antikorupcinės vadybos sistemos diegimo NŽT pasirašė  su didelę patirtį korupcijos prevencijos srityje turinčiu paslaugų tiekėju – UAB „Corporate Securitus“.

Dalintis
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.