NZT - straipsniai :Planuojamas pareigūnų atminimo memorialas

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21239244
Šiandien apsilankė: 164
Dabar naršo: 55
Aktualijos
2020-10-27
Planuojamas pareigūnų atminimo memorialas

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Žemės tvarkymo ir administravimo departamento specialistai surengė pasitarimą su Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariais, LR vidaus reikalų ministerijos (VRM) Turto valdymo ir ūkio departamento atstovais bei Vilniaus miesto savivaldybės atstovais dėl pareigūnų atminimo memorialo įrengimo Vilniuje.

 

Pasitarimo metu buvo aptarti klausimai dėl žemės sklypo, kurį patikėjimo teise valdo NŽT, dalies perdavimo Vilniaus miesto savivaldybei.

Taip pat susitikimo metu buvo diskutuojama apie galimybes suformuoti atskirą žemės sklypą pareigūnų atminimo memorialui įrengti, suteikti jam skvero statusą ir perduoti jį Vilniaus miesto savivaldybės žinion. NŽT Žemės tvarkymo ir administravimo departamento atstovai pasiūlė VRM Turto valdymo ir ūkio departamentui, kaip žemės sklypo naudotojui, inicijuoti projekto rengimą, kuriuo būtų numatyta atidalyti žemės sklypo dalį suformuojant atskirą žemės sklypą ir perduoti jį neatlygintinai naudoti Vilniaus miesto savivaldybei. Savivaldybės atstovai pasisiūlė tapti projekto iniciatoriais.

Įgyvendinus minėtą projektą pagal policijos veteranų asociacijos idėją naujai suformuotas žemės sklypas taptų žuvusių pareigūnų atminimo skveru, jame būtų pastatytas paminklas tarnybos metu žuvusiems pareigūnams atminti.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.