NZT - Projektas „Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos veiklos tobulinimas ir vidaus administravimo gerinimas“

 

English

 Pradžia
 

 

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 7490356
Šiandien apsilankė: 8333
Dabar naršo: 100
  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija

Projektas „Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos veiklos tobulinimas ir vidaus administravimo gerinimas“


Projektas „Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos veiklos tobulinimas ir vidaus administravimo gerinimas“


Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos įgyvendina projektą „Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos veiklos tobulinimas ir vidaus administravimo gerinimas“, vykdomą pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 4 prioriteto „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir viešojo administravimo efektyvumo didinimas“ VP1-4.2-VRM-03-V priemonę „Viešojo administravimo subjektų sistemos tobulinimas“.

Projektas įgyvendinamas pagal Nacionalinės žemės tarnybos ir Europos socialinio fondo agentūros 2013 m. rugsėjo 11 d. sudarytą projekto „Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos veiklos tobulinimas ir vidaus administravimo gerinimas“, projekto kodas VP1-4.2-VRM-03-V-01-108, finansavimo ir administravimo sutartį Nr. VP1-4.2-VRM-03-V-01-108/1DPS-(4.27.)-1313.

Projektas yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų. Bendra projekto vertė – 312 478,32 Lt, iš jų Europos Sąjungos lėšos – 265 606,57 Lt.

Projekto tikslas – tobulinti Nacionalinės žemės tarnybos veiklos valdymą bei vidaus administravimą, sukuriant pažangią ir modernią dokumentų valdymo sistemą, kuri leistų ne tik vienodai ir tvarkingai registruoti ir valdyti Nacionalinės žemės tarnybos dokumentus, bet ir prisidėtų prie bendros veiklos organizavimo praktikos sukūrimo, priartintų teritorinius skyrius prie centrinio padalinio, leistų vykdyti efektyvų dokumentų derinimą bei darbo užduočių, projektų valdymą.

Projektas išsiskiria savo pridėtine verte – šio projekto įgyvendinimas bus naudingas ir palies kiekvieną Nacionalinės žemės tarnybos darbuotoją, kadangi tai bus pirmas didelis projektas, turinti reikšmingos įtakos ne tik centrinio padalinio darbuotojų veiklai, bet ir visų 50, po apskričių administracijų likvidavimo 2010 m. liepos 1 d. prie Nacionalinės žemės tarnybos prijungtų žemėtvarkos teritorinių skyrių, vykdžiusių su žemės tvarkymu susijusias funkcijas, darbuotojų veiklai.

Projekto uždaviniai:
1. Įdiegti išvystytą Nacionalinės žemės tarnybos dokumentų valdymo sistemą.
2. Organizuoti mokymus Nacionalinės žemės tarnybos valstybės tarnautojams ir darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartis, kaip dirbti su įdiegta dokumentų valdymo sistema.
3. Užtikrinti duomenų mainus (integracijas) su Nacionalinės žemės tarnybos informacinėmis sistemomis.

Sukūrus pažangią ir modernią dokumentų valdymo sistemą, padidės Nacionalinės žemės tarnybos veiklos ir vidaus administravimo efektyvumas, bus patobulintos darbuotojų žinios ir kompetencijos, darbuotojai bus skatinami ir toliau domėtis naujovėmis, pagerės kokybės vadybos metodų pabrėžiamas darbuotojų įtraukimas, informacijos ir žinių, turimų resursų bei procesinis valdymas.

Projekto uždavinius ir veiklas numatyta įgyvendinti iki 2015-04-11.
 

Daugiau informacijos apie įgyvendinamą projektą gali suteikti Nacionalinės žemės tarnybos Bendrųjų reikalų departamento Dokumentų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Roma Dagienė, tel. (8 5) 210 0576, el. p. Roma.Dagiene@nzt.lt.

Informaciją apie Europos Sąjungos struktūrinę paramą 2007–2013 metais galima rasti www.esparama.lt.

 

 

 


Paskutinis atnaujinimas: 2013-11-19 14:21:03

Artimiausi renginiai
 
 
 
 
  
     
   

 

   
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.