NZT - straipsniai :Valstybės pažinimo centrui perduotas Lietuvos nacionalinis atlasas

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 11106387
Šiandien apsilankė: 6759
Dabar naršo: 206
Aktualijos
2018-03-22
Valstybės pažinimo centrui perduotas Lietuvos nacionalinis atlasas

 

Šiandien Valstybės pažinimo centrui NŽT direktorius Laimonas Čiakas perdavė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui išleistą Lietuvos nacionalinio atlaso III tomą. Dovaną priėmė Respublikos Prezidento kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas.

Nacionalinės žemės tarnybos užsakymu sudarytas ir išleistas Lietuvos nacionalinio atlaso III tomas yra skirtas Lietuvos teritorinei, demografinei, socialinei, ekonominei ir kultūrinei būklei ir raidai. Lietuvos nacionalinio atlaso sudarymo darbus atliko Vilniaus universiteto mokslininkai.

Nacionalinis atlasas yra svarbi valstybės įvaizdžio dalis. Sprendžiant valstybės raidos strateginius klausimus, šalies įvaizdžio pasaulyje formavimo uždavinius, nacionalinis atlasas yra vienas iš kertinių leidinių, teikiančių apibendrintą objektyvią informaciją apie įvairiausias valstybės gyvavimo ir veiklos sritis.

„Tai, kad turime Lietuvos nacionalinį atlasą, rodo, jog valstybė sugeba kompleksinius duomenis apie savo valstybę teikti geografiškai. Atlasas, kaip sisteminės informacijos apie valstybę rinkinys, yra svarbi ir reikalinga pažintinė ir mokymo bei švietimo priemonė. Be šios informacijos negalėtų būti užtikrintas ir kokybiškas valstybės planavimas ir valdymas“, – sako NŽT direktorius Laimonas Čiakas.

 

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.