NZT - straipsniai :Ženkliai padidėjo Nacionalinės žemės tarnybos skaidrumas

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 10028849
Šiandien apsilankė: 5157
Dabar naršo: 64
Aktualijos
2018-12-07
Ženkliai padidėjo Nacionalinės žemės tarnybos skaidrumas

Kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti visuomenės dėmesį į korupcijos problemą.

Ta proga norisi pasidžiaugti, kad pagal Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atliktos naujausios apklausos duomenis, asmenys, kurie pastaruoju metu Tarnyboje asmeniškai tvarkė reikalus, geriau vertina Tarnybos veiklos skaidrumą nei 2017 m. Apklausos duomenimis, Tarnybos veiklos skaidrumas, lyginant su 2017 metais išaugo net 10 proc., o 30 proc. respondentų Tarnybos veiklos skaidrumą įvertino aukščiausiais balais (8-10). Pažymėtina ir tai, kad 2018 m. lyginant su 2017 m. piliečių pasitikėjimas Tarnyba išaugo net 17 proc.

„Mums labai svarbi gyventojų patirtis ir pastabos – tų, kurie buvo atvykę į Tarnybą ir jos teritorinius padalinius ir sprendė klausimus. Šis pokytis rodo, kad nuolatinės pastangos siekiant mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę ir užtikrinti sąžiningą, skaidrią ir atsakingą veiklą Tarnyboje duoda teigiamų rezultatų. Viskam reikia laiko, tačiau išties džiugu, kad pokytis pastebimas, tai skatina dar labiau susitelkti ir atkakliai siekti naujai užsibrėžtų tikslų“, – sako Tarnybos direktorius Laimonas Čiakas

Tarnyba nuolat ieško būdų, kaip pagerinti Tarnybos teikiamų administracinių ir viešųjų paslaugų teikimo kokybę, padidinti sprendimų ir procedūrų skaidrumą, viešumą ir atskaitingumą visuomenei, sustiprinti Tarnybos atsparumą korupcijai.

Šiems ambicingiems tikslams įgyvendinti Tarnyba, viena pirmųjų Lietuvoje valstybės institucijų ketina įdiegti pagal geriausią pasaulinę kovos su korupcija praktiką sukurtą antikorupcinės vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinius ISO 37001 standarto reikalavimus.

Anot Tarnybos direktoriaus Laimono Čiako, ne ką mažesnė pagalba yra Tarnyboje ne pirmus metus veikianti Pasitikėjimo linija, kuria galima informuoti apie netinkamus darbuotojų veiksmus. Pranešimus asmenys gali saugiai palikti Tarnybos svetainėje arba visą parą veikiančia telefono linija Nr. 8 706 85555. Gauta informacija yra nuolat analizuojama, o nustačius pažeidimų – skubiai imamasi jų šalinimo priemonių.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.