NZT

 

English


  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija


Aktualijos
2019-12-04

Gruodžio 3 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje (NŽT) vyko susitikimas su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais.

Susitikimas vyko NŽT iniciatyva, siekiant glaudesnio ir efektyvesnio bendradarbiavimo užtikrinant Lietuvai svarbių tiesioginių užsienio investicijų plėtrą, naujų darbo vietų kūrimą bei didinant Lietuvos ekonomikos konkurencingumą.

Plačiau
2019-12-02
Nuo šiandien pradedamas skelbti Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) inciatyva parengtas visiškai naujas ir unikalus erdvinių duomenų rinkinys, kuriame pateikiama informacija apie visus šalyje esančius valstybinės žemės sklypus ir plotus. NŽT kviečia aktyviai naudotis Lietuvos erdvinės informacijos portale www.geoportal.lt (skiltyje - Apskaityti valstybinės žemės plotai (VŽA_DRLT)) skelbiamais ir nuolat atnaujinamais išsamiais duomenimis apie valstybinę žemę. Plačiau
2019-11-25
Nacionalinė žemės tarnyba atkreipia dėmesį, kad 2019-11-01 įsigaliojo Lietuvos Respublikos vandens įstatymo Nr. VIII-474 pakeitimo įstatymas, kurio 4 straipsniu pakeistas nuosavybės teisės į požeminius ir (arba) paviršinius vandens telkinius reglamentavimas. Nuo šiol nurodyti vandens telkiniai bus neprivatizuojami. Plačiau
2019-11-25

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) sėkmingai užbaigė jau antrąjį bendradarbiavimo projektą – „Pasikeitimas žiniomis ir gerąja patirtimi skaitmeninių archyvų ir IKT procesų optimizavimo tarp Nacionalinės žemės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir atitinkamų Islandijos ir Danijos institucijų“. Šis projektas didžiąja dalimi buvo finansuotas iš Šiaurės–Baltijos mobilumo programos viešajam administravimui 2019.

Pagal šį projektą NŽT atstovai su darbo vizitais lankėsi Danijos Karalystėje ir Islandijos Respublikoje.

Plačiau
2019-11-21

Šiandien Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorius Laimonas Čiakas, direktoriaus pavaduotojas Saulius Mocevičius, Žemės tvarkymo ir administravimo departamento Žemės administravimo skyriaus vedėja Loreta Dauskartė ir NŽT Prienų ir Birštono skyriaus vedėja Vilma Aleknavičienė susitiko su Birštono miesto mere Nijole Dirginčiene, mero pavaduotoju Vytu Kederiu, savivaldybės administracijos direktore Jovita Tirviene ir Architektūros ir kraštovaizdžio skyriaus vedėju Mantu Michaliunjo.

Plačiau
2019-11-20

Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktorius Laimonas Čiakas pradėjo Vilniaus miesto Perkūnkiemio mikrorajone vaikų darželiui statyti reikalingų žemės sklypų paėmimo visuomenės poreikiams procedūrą.

Plačiau
2019-11-15

Lapkričio 14 d., Vilniuje, įvyko jau penktoji Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) organizuota apskritojo stalo diskusija, kurioje NŽT ir ŽŪM atstovai bei matininkai aptarė žemės sklypų kadastrinių matavimų, kadastro duomenų bylų rengimo ir tikrinimo klausimus.

Plačiau
2019-11-15
Tarptautinės studentų dienos proga Nacionalinėje žemės tarnyboje (NŽT) lankėsi vienai dienai žemės ūkio ministru tapęs studentas Tomas Bacevičius. Susitikimo metu „ministras“ turėjo galimybę pabendrauti su Tarnybos direktoriumi Laimonu Čiaku, pavaduotoju Sauliumi Mocevičiumi bei kitais darbuotojais ir daugiau sužinoti apie Tarnybos veiklos sritis. Plačiau
2019-11-15
Lapkričio 5–8 dienomis Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) darbuotojai lankėsi Ispanijoje vykusioje LANDNET tarptautinėje konferencijoje „Teritorinė plėtra – iššūkiai ir galimybės“, kurioje atstovai iš 38 šalių dalijosi patirtimi ir ieškojo geriausių žemės tvarkymo sprendimų. Santjago de Kompostelos mieste vykusiame renginyje NŽT atstovavo direktoriaus pavaduotojas Algis Bagdonas, Žemės tvarkymo skyriaus vedėja Daiva Mikalauskienė ir Žemės tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė Odeta Jogminė. Plačiau
2019-11-14

Lapkričio 13 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje vyko susitikimas su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais, vykdančiais II projekto „Rail Baltica“ etapo procedūras.

Užbaigus I etapą, aktyviai vykdomos žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūros dėl II etapo, įgyvendinant ypatingos valstybinės svarbos projektą „Rail Baltica“. Šiame etape žemės sklypai iš privačių žemės sklypų savininkų bus paimami vietinės reikšmės automobilių kelių statybai ir rekonstrukcijai. Nacionalinės žemės tarnybos direktorius, atsižvelgdamas į Susisiekimo ministerijos prašymą, II etapo metu patvirtino du žemės paėmimo visuomenės poreikiams projektus Kauno rajono ir Kėdainių rajono savivaldybių teritorijoje.

Plačiau
 

 

 
Aktualu pranešėjams 
PASITIKĖJIMO LINIJA
 
VIDINIS KANALAS
Artimiausi renginiai
Apie nžt
Istorija
Logotipas
Apie NŽT 


Informacija teikiama
tel. 8 706 86 666

Nepavykus prisiskambinti, prašome kreiptis el. paštu
nzt@nzt.lt

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 15691897
Šiandien apsilankė: 6882
Dabar naršo: 163
  
 
 
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.