NZT - straipsniai :NŽT suinteresuota prisidėti prie investicinės aplinkos gerinimo

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 9427629
Šiandien apsilankė: 2965
Dabar naršo: 67
Aktualijos
2018-05-30
NŽT suinteresuota prisidėti prie investicinės aplinkos gerinimo

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) iniciatyva gegužės 30 d. įvyko NŽT vadovų ir „Investors‘ Forum” asociacijos, vienijančios didžiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką, atstovų susitikimas, kuriame buvo aptartos efektyvesnio viešo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo galimybės, siekiant užtikrinti palankesnę šalies verslo aplinką užsienio investuotojams.

Diskusijos metu buvo įvardytos investuotojams aktualios problemos, išsakyti poreikiai, teikti pasiūlymai dėl kitokios praktikos taikymo dirbant su investiciniais projektais.

„Mums svarbu sudaryti sąlygas efektyviai naudoti valstybinę žemę plėtojant verslą ir investuojant mūsų šalyje. Šis susitikimas buvo ypač naudingas, nes išgirdome daug problemų ir pasiūlymų, ką galėtume daryti kitaip. Kaip institucija, esame atsakingi ne tik už viešojo intereso gynimą, mums svarbu ieškoti balanso ir girdėti privataus sektoriaus poreikius ir iššūkius, tokių susitikimų ateityje rengsime ne vieną“, – sakė NŽT direktorius Laimonas Čiakas.

Dažniausiai pasitaikantys klausimai, kuriuos investuotajai sprendžia bendradarbiaudami su NŽT (kreipdamiesi į NŽT), yra susiję su valstybinės žemės nuoma ir privatizavimu, statybos projektais, servitutų ir specialiųjų žemės naudojimo sąlygų nustatymu, susisiekimo ir inžinerinės infrastuktūros plėtra valstybinėje žemėje, taip pat žemės sklypų formavimu ir kadastro duomenų tikslinimu.

 

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.