NZT - straipsniai :Nacionalinė žemės tarnyba susitiko su Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos atstovais

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 11090215
Šiandien apsilankė: 700
Dabar naršo: 68
Aktualijos
2018-07-25
Nacionalinė žemės tarnyba susitiko su Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos atstovais

Liepos 24 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje NŽT vadovai ir skyrių vedėjai susitiko su Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos viršininke Egle Kuklieriene, l. e. viršininko pavaduotojo pareigas Renata Planutiene, Vilniaus teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros departamento direktore Lina Staškevičiene, l. e. Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas Donata Petrikienė.

Anot NŽT direktoriaus Laimono Čiako, pagrindinis šio susitikimo tikslas – aptarti abiem institucijoms rūpimus klausimus – efektyvesnes bendradarbiavimo galimybes pagal pasirašytą tarpinstitucinę bendradarbiavimo sutartį, pasidalyti praktiniais kai kurių sutarties punktų įgyvendinimo būdais, aptarti teisinio atstovavimo aspektus.

Abiejų institucijų atstovai aktyviai diskutavo, kaip efektyviau pasiskirstyti kompetencijas sprendžiant žemės naudojimo valstybinės kontrolės ir privalomųjų nurodymų iš inspekcijos surašymo bei kontrolės įgyvendinimo klausimus. Taip pat buvo aptarti realesnių terminų patikrų atlikimo vietoje variantai.

Atskirai buvo aptarti ir klausimai, susiję su Vilniaus miestu, kuriame abi institucijos turi itin didelį patikrų kiekį ir privalo greitai reaguoti į pažeidimus, susiję klausimai.

Institucijos sutarė siekti sumažinti administracinę naštą, efektyvinti pasikeitimą informacija bei atnaujinti bendradarbiavimo sutartį, papildant ją abipusiai svarbiais punktais.

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.