English
 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 6344946
Šiandien apsilankė: 8658
Dabar naršo: 191
Aktualijos
2017-02-21
Žmonės patenkinti Nacionalinės žemės tarnybos asmenų aptarnavimo kokybe

Modernumas, skaidrumas, abipusiu pasitikėjimu paremtas bendravimas yra vieni kertinių Nacionalinės žemės tarnybos asmenų aptarnavimo kriterijų ir vertybių, siekiant įgyvendinti Nacionalinės žemės tarnybos misiją. Apklausus 1 294 asmenis, kurie atvyko į Nacionalinę žemės tarnybą 2016 metais, paaiškėjo, kad dauguma jų NŽT asmenų aptarnavimo kokybę įvertino gerai. Net 95 proc. buvo patenkinti NŽT darbu.

Atliktos apklausos duomenimis, 2016 m. gautos informacijos aiškumą ir išsamumą teigiamai vertino 90,57 proc. apklaustųjų, 93,35 proc. asmenų nurodė, kad Nacionalinės žemės tarnybos darbuotojai yra mandagūs ir paslaugūs.

Nacionalinė žemės tarnyba, siekdama nustatyti tobulintinas veiklos sritis, lemiančias aukštesnį asmenų patenkinimą, 2017 m. planuoja atlikti administracinių paslaugų asmenų pasitenkinimo tyrimą. Tikimasi, kad atlikus tyrimą ir apskaičiavus asmenų patenkinimo indeksą, institucija galės patobulinti savo veiklą ir skatinti į žmones orientuotą požiūrį.

Pagal kompetenciją į Nacionalinę žemės tarnybą asmenys dažniausiai kreipiasi dėl žemės nuomos ir pirkimo, leidimo įveisti mišką, miško pardavimo, žemės sklypo plano ir abriso, žemės nuosavybės grąžinimo galimybių, kompensacijos už žemę, dėl leidimo įsigyti žemės sklypą, valstybinės žemės nuomos, žemės sklypo planų išdavimo, žemės sklypo pardavimo ir pirkimo, žemės nuosavybės paveldėjimo, dėl kadastrinių ir geodezinių matavimų, dokumento ir sprendimo kopijų išdavimo, leidimo parduoti ir pirkti žemės ūkio paskirties žemę, valstybinės žemės nuomos sutarties pakeitimo, žemės vertės skaičiavimo, sklypo ribų neatitikčių, dėl servituto įregistravimo elektros tinklams tiesti, žemės sklypo prisijungimo prie esamo sklypo valdos ir įvairių konsultacijų apie teritorijų planavimo dokumentus.

Pleatesnę informaciją apie asmenų aptarnavimo kokybę 2016 m. galima rasti: Asmenų aptarnavimas 

 

 

 

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

         
           
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.