NZT - straipsniai :NŽT atstovai su darbo vizitu lankėsi Islandijos institucijose

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 16907213
Šiandien apsilankė: 10110
Dabar naršo: 184
Aktualijos
2019-09-30
NŽT atstovai su darbo vizitu lankėsi Islandijos institucijose

Rugsėjo 22–25 dienomis NŽT atstovai su darbo vizitu lankėsi dviejose Islandijos institucijose. Šiemet tai pirmasis vizitas pagal projektą, finansuojamą iš Šiaurės–Baltijos šalių mobilumo ir tinklaveikos programos viešajam administravimui 2019 m.

Kovo mėnesį Nacionalinė žemės tarnyba sėkmingai užmezgė ryšius su Islandijos žemėtvarkos ir geodezijos agentūra ir Nacionaliniu Islandijos Registrų centru pagal NŽT inicijuotą projektą „Pasikeitimas žiniomis ir gerąja patirtimi skaitmeninių archyvų ir IKT procesų optimizavimo tarp Nacionalinės žemės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir atitinkamų Islandijos ir Danijos institucijų“.

Vizito Islandijoje metu buvo išklausyti abiejų šalių pristatymai apie institucijų veiklą, strategijas ir pasiekimus tiek pagrindinėse veiklose, tiek informacinių technologijų ir archyvų skaitmeninimo srityse. NŽT atstovai domėjosi, kokiais moderniais įrankiais buvo naudojamasi, skaitmeninant didelių mastelių žemėlapius, archyvus ir kitą reikalingą dokumentaciją, kaip teikiamos paslaugos Islandijoje gyvenantiems asmenims, siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas klientų aptarnavimo srityje. Taip pat buvo dalijamasi gerąja patirtimi, siekiant užtikrinti asmens duomenų apsaugą ir kokybės standartų laikymąsi institucijose.

NŽT vizito metu atstovavo direktorius Laimonas Čiakas, Bendrųjų reikalų departamento direktorius Vaidotas Gruodys, Dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo skyriaus vedėja Eglė Hurčinaitė-Orlickienė ir Viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Aušrinė Lisauskienė.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.