English

  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija


Aktualijos
2015-07-01

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) prie Žemės ūkio ministerijos organizuojamame viešajame pirkime dėl žemės reformos darbų gauti net 177 pasiūlymai 52-ose pirkimo objekto dalyse. Po vokų atplėšimo procedūros, kuri įvyko birželio 30 d. popietę, yra tikrinami dvidešimt trijų pretendentų pasiūlymai, vertinama jų pasiūlymų atitiktis konkurso sąlygoms.

„Konkurso dalyvių gausa rodo, kad naujosios žemės reformos darbų pirkimo konkurso sąlygos išties sudarė galimybę daugiau pretendentų varžytis dėl valstybinių užsakymų žemės reformos darbams atlikti“, – sako NŽT vadovė Daiva Gineikaitė.

Plačiau
2015-06-23

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovė Daiva Gineikaitė susitiko su Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriumi Saulium Urbanavičium ir aptarė tarpžinybinio bendradarbiavimo galimybes efektyvinant kovos su korupcija priemones, ieškant naujų būdų ir metodų kovoje su korupcija.

Plačiau
2015-06-19

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovė Daiva Gineikaitė susitiko su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi, atsakingais sostinės savivaldybės tarnautojais ir aptarė glaudesnio bei sklandesnio bendradarbiavimo perspektyvas, sprendžiant vilniečiams aktualius žemėtvarkos klausimus.

Plačiau
2015-06-19

Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos žemės sklypų savininkams siūlo suskubti pasitikrinti, ar jų valdomuose žemės sklypuose nėra nustatytų apleistų žemės ūkio naudmenų plotų. Informuojame, kad atnaujinta informacija apie apleistus žemės ūkio naudmenų plotus paskelbta:

Plačiau
2015-06-19

2015 m. birželio 16 d. VĮ Vidaus vandens kelių direkcija (Direkcija) surengė tarptautinės reikšmės vidaus vandenų kelio E41 Nemuno upės pasienio ruožo nuo Smalininkų iki Rusnės apžiūrą.

Apžiūroje kartu su Direkcijos darbuotojais dalyvavo net tik Nacionalinės žemės tarnybos, bet ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos bei UAB Aerogeodezijos instituto atstovai.

Plačiau
2015-06-11

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) prie Žemės ūkio ministerijos ir Lietuvos policija stiprina bendradarbiavimą atliekant ikiteisminius tyrimus nuosavybės teisių į žemę atkūrimo srityje.

Š. m. birželio 10 d. NŽT vadovė Daiva Gineikaitė susitiko su Lietuvos policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu ir aptarė naujas veikimo kartu galimybes, siekiant ginti visuomenės ir valstybės interesus žemės tvarkymo ir administravimo, žemės reformos, žemėtvarkos planavimo, nekilnojamojo turto kadastro, geodezijos, kartografijos, žemės naudojimo srityse.

Plačiau
2015-06-02

2015 m. gegužės 28 – 29 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje su mokomuoju vizitu pagal projektą „Pagalba atvirai ir skaidriai žemės ūkio paskirties žemės rinkos plėtrai Ukrainoje“ lankėsi delegacija iš Ukrainos.

Europos Sąjungos (ES) finansuojamą Dvynių projektą „Pagalba atvirai ir skaidriai žemės ūkio paskirties žemės rinkos plėtrai Ukrainoje“ Lietuva įgyvendina bendradarbiaudama su Olandija ir Vokietija. Projekto tikslas – pasitelkiant geriausias ES valstybių narių praktikas ir siekiant pagerinti žemės ūkio paskirties žemės rinkos ir valstybinės žemės administravimo sistemas, paremti Ukrainos Žemės išteklių valstybinę agentūrą (SALR), kuriant atvirą, skaidrią ir tvarią žemės ūkio paskirties žemės rinką.

Plačiau
2015-05-22

Europos Sąjungos statistikos tarnyba (Eurostatas) 2015 m. kovo–spalio mėn. visose Europos Sąjungos šalyse atlieka žemės naudojimo ir dangos plotų tyrimą (angl. Land Use and Cover Area frame Survey – LUCAS). Šio tyrimo tikslas – įvertinti žemės dangos būklę, nustatyti jos panaudojimo būdus bei užfiksuoti dangos pokyčius Europos Sąjungos mastu. Tyrimą organizuoja Eurostatas, o konkrečius tyrimo darbus skirtingose šalyse atlieka kelios pagal specialius kriterijus Eurostato atrinktos įvairių šalių įmonės. LUCAS tyrimas organizuojamas ne pirmą kartą, jis vyko 2007, 2009 ir 2012 m.

Plačiau
2015-05-15

Nacionalinei žemės tarnybai prie Žemės ūkio ministerijos (NŽT) kilus įtarimams dėl prieš trejus metus vykusio žemės reformos darbų viešojo pirkimo ir žemės reformos darbų paslaugų sutarčių teisėtumo buvo laikinai sustabdyti visi pradėti žemės reformos darbai. Išvados dėl galimų pažeidimų iš kompetentingų institucijų dar nėra gautos, tačiau pagal kompetenciją NŽT kartu su Žemės ūkio ministerijos atstovais lygiagrečiai vertino galimybes ir rizikas dėl sustabdytų žemės reformos darbų atnaujinimo.

Plačiau
2015-05-13

Šių metų gegužės 6–9 dienomis Nacionalinės žemės tarnybos specialistai dalyvavo Tartu mieste, Estijoje vykusiame seminare „Baltic Surveying 2015“, kurį organizavo Estijos Gamtos mokslų universitetas.

Plačiau
NACIONALINĖS ŽEMĖS TARNYBOS dIREKTORĖ

Irmanto Sidarevičiaus (Respublika) nuotrauka
DAIVA GINEIKAITĖ

Apie nžt
Istorija
Logotipas
Apie NŽT 


Informacija teikiama
tel. 8 706 86 666


Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 7166351
Šiandien apsilankė: 5992
Dabar naršo: 123
 
 
 
 
         
           
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Archyvinė svetainės versija| Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.