English

  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija


Aktualijos
2016-08-19

Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos (NŽT) operatyviai reagavo į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) iniciatyvą ir pastabas dėl galimų neskaidrių procesų atkuriant nuosavybės teises į vandens telkinius bei ėmėsi veiksmų dėl ežerų privatizavimo procedūrų sustabdymo. Šiuo metu yra priimta 15valstybei palankių teismo sprendimų.

Plačiau
2016-07-25

Per pirmąjį šių metų pusmetį Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) visoje Lietuvoje įvykdė beveik 4,5 tūkst. žemės naudojimo valstybinės kontrolės patikrinimų, tai yra beveik 80 proc. visiems metams suplanuotų darbų šioje srityje.

Per šešis 2016 m. mėnesius daugiausia atlikta suteiktų laikinai naudotis žemės ūkio veiklai vykdyti valstybinės žemės plotų (650) bei išnuomotų valstybinės žemės sklypų naudojimo (700) patikrinimų.

Plačiau
2016-07-25
Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės iniciatyva prie apskrito stalo sukviesti Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovai, Žemės ūkio ministerijos Žemės ir išteklių politikos departamento specialistai, Lietuvos didžiųjų miestų savivaldos atstovai sutarė glaudžiau bendradarbiauti, sprendžiant aktualias žemėtvarkos problemas. Plačiau
2016-07-22

Informuojame, kad Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (NŽT) Kretingos skyriaus bei Klaipėdos miesto ir Neringos skyriaus vedėjai 2016 m. liepos 25 d. pradės vykdyti papildomas darbų organizavimo ir atlikimo funkcijas NŽT Palangos skyriaus administruojamoje teritorijoje. Atkreipiame dėmesį, kad dėl visų NŽT kompetencijai priskiriamų klausimų, kurie iškyla Palangos savivaldybės teritorijos ribose, kaip ir anksčiau reikia kreiptis į NŽT Palangos skyrių, esantį adresu Gintaro g. 33A, Palanga.

Plačiau
2016-07-15

Žemės ūkio ministerijos pavedimu Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) paskelbė individualių gyvenamųjų namų statybai sklypus iki 1993 m. gavusių, bet apie juos pamiršusių asmenų paiešką.

NŽT Vilniaus miesto teritorinis skyrius yra surinkęs informaciją apie „pamirštus“ žemės sklypus Vilniaus individualių gyvenamųjų namų rajonuose. Žemėtvarkininkai suskaičiavo 114-a tokių sklypų keturiose vietovėse – Pagiriuose, Trakų Vokėje, Tarandėje ir Grigaičiuose.

Plačiau
2016-07-11

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktoriaus pavedimu, NŽT specialistai iki šių metų rugsėjo 1 dienos įvertins ir identifikuos, kiek Šventosios gyvenvietėje yra poilsio pastatų, kurių ekonomiškai pagrįstas naudojimo trukmės terminas yra pasibaigęs, ir kiek yra tokių, kurių terminas nepasibaigęs.

Numatyta, kad NŽT inicijuos žemės nuomos sutarčių nutraukimą su tokių poilsio namelių savininkais, kurių pastatų ekonomiškai pagrįstas naudojimo trukmės terminas yra pasibaigęs.

Šiuo metu NŽT Palangos skyrius yra nustatęs 154 poilsio pastatus be teisinės registracijos, kurie stovi nesuformuotoje valstybinėje žemėje ir kurių daugumos savininkai yra nežinomi.

Plačiau
2016-07-07

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Vilniaus miesto teritorinio skyriaus specialistai liepos 12 d. pradeda ilgalaikę žemės naudojimo patikros programą Vilniuje, Pavilnių ir Verkių regioninių parkų teritorijose.

Plačiau
2016-07-05

Mieli kolegos, bendradarbiai ir partneriai,

Rytoj yra minima Lietuvos Valstybės diena. Ši diena yra minima kaip Lietuvos valstybės europinio pripažinimo diena.

Liepos 6-ąją viso pasaulio lietuviai, vienybės vardan, gieda Tautišką giesmę, didžiuojasi savarankiška Lietuvos valstybe ir jos nepriklausomybe.

Plačiau
2016-07-01

Šiandien, liepos 1 dieną, Nacionalinė žemės tarnyba švenčia savo 15-os metų gimtadienį. Trumpai apžvelgiame Tarnybos istoriją ir dabartinę veiklą.

Visoje šalyje – 963 darbuotojai

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) prie Žemės ūkio ministerijos buvo įsteigta 2001 metų liepos 1 dieną. Tuomet buvo sujungtos iki tol dvi bendros veiklos tikslus vykdžiusios institucijos, – Žemėtvarkos ir teisės departamentas prie Žemės ūkio ministerijos ir Geodezijos ir kartografijos tarnyba prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Plačiau
2016-06-27

Padaugėjus skundų ir būgštavimų dėl to, kad nuosavybės teisės atkuriamos į tokius žemės ūkio paskirties valstybinės žemės sklypus, kuriuose ūkininkaujama, juos dirba ūkininkai ir tokiais sklypais žemdirbiai naudojasi pagal ilgalaikes valstybinės žemės nuomos sutartis, Nacionalinė žemės tarnyba pažymi, kad ūkininkai turėtų būti ramūs.

Plačiau
Artimiausi renginiai
Apie nžt
Istorija
Logotipas
Apie NŽT Informacija teikiama
tel. 8 706 86 666

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 10223603
Šiandien apsilankė: 3801
Dabar naršo: 66
 
 
 
 
         
           
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.