NZT - Asmenų aptarnavimas

 

English


  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija

Asmenų aptarnavimas

Asmenys aptarnaujami, jų prašymai, skundai ir kiti dokumentai yra priimami:

  • Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos centriniame padalinyje – 100 kabinete, Gedimino pr. 19, Vilniuje:

Pirmadieniais nuo 7.30 iki 17.30 val.
Antradieniaisketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.

  • Asmenis priima ir informaciją telefonu 8 706 86 666 teikia Bendrųjų reikalų departamento Dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Paulėnienė, el. paštas Danute.Pauleniene@nzt.lt.
  • Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos teritoriniuose skyriuose nustatytu darbo laiku. 

Asmenys priimami, o prašymai ir skundai nagrinėjami Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos vadovaujantis:

1. Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymu;
2. Lietuvos Respublikos teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų įstatymu;
3. Prašymų ir skundų nagrinėjimo ir asmenų aptarnavimo viešojo administravimo subjektuose taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 „Dėl Prašymų ir skundų nagrinėjimo ir asmenų aptarnavimo viešojo administravimo subjektuose taisyklių patvirtinimo“;
4. Asmenų aptarnavimo Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos vieno langelio principu tvarkos aprašu, patvirtintu Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus 2012 m. liepos 2 d. įsakymu Nr. 1P-(1.3.)-227;
5. Išankstinio ginčų nagrinėjimo Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos ne teismo tvarka taisyklėmis, patvirtintomis Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus 2010 m. rugsėjo 7 d. įsakymu Nr. 1P-90;


Prašymo Nacionalinei žemės tarnybai prie Žemės ūkio ministerijos pateikimo forma

Išankstinio ginčų nagrinėjimo Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos ne teismo tvarka skundo pateikimo forma

Informaciją apie Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos teikiamas administracines paslaugas ir prašymų formas galite rasti Administracinių paslaugų skiltyje. 

PILIEČIŲ CHARTIJA – mūsų įstaigos ir į mus besikreipiančių asmenų susitarimas ir įsipareigojimas dėl teikiamų paslaugų bei aptarnavimo kokybės.


 JŪSŲ NUOMONĖ
 
Siekdami užtikrinti gerą administravimą ir kokybišką asmenų aptarnavimą, norėtume sužinoti Jūsų nuomonę apie asmenų aptarnavimo Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos kokybę. Ją galite pareikšti užpildydami Asmenų aptarnavimo kokybės vertinimo anketą.

Pastabas ir pasiūlymus dėl asmenų aptarnavimo taip pat galite pasakyti Bendrųjų reikalų departamento Dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo skyriaus vedėjai Eglei Hurčinaitei-Orlickienei tel. 8 706 85 005 arba atsiųsti elektroniniu paštu Egle.Hurcinaite@nzt.lt.

Asmenų aptarnavimo kokybės vertinimo rezultatai kartą per metus skelbiami Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos tinklalapyje.

Informacija apie asmenų aptarnavimo Nacionalinėje žemės tarnyboje kokybės įvertinimą ir jos gerinimą:
2020 metais
2019 metais
2018 metais
2017 metais
2016 metais
2015 metais
2014 metais
2013 metais 
2012 metais

2011 m. apklausos rezultatai: aptarnavimo kokybę Nacionalinėje žemės tarnyboje asmenys vertina teigiamai.

Informacija apie Nacionalinėje žemės tarnyboje vykdytus vartotojų patenkinimo Nacionalinės žemės tarnybos paslaugomis tyrimus.
2017 m. sausio–kovo mėn. visoje šalies teritorijoje (centriniame padalinyje ir 50 teritorinių skyrių) buvo vykdomas Vartotojų patenkinimo Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos teikiamomis paslaugomis, susijusiomis su asmenų prašymų nagrinėjimu, informacijos ir dokumentų kopijų teikimu, tyrimas. Tyrimo tikslas – ištirti į Nacionalinę žemės tarnybą besikreipiančių asmenų patenkinimą Nacionalinės žemės tarnybos teikiamomis paslaugomis, susijusiomis su asmenų prašymų nagrinėjimu, informacijos ir dokumentų kopijų teikimu. Tyrimo objektas – 3 Nacionalinės žemės tarnybos teikiamos administracinės paslaugos: Asmenų prašymų, skundų ir pranešimų priėmimas Nacionalinės žemės tarnybos ir atsakymų į juos pateikimas; Informacijos apie Nacionalinės žemės tarnybos veiklą, vykdomas funkcijas ir teikiamas administracines paslaugas teikimas asmenims; Dokumentų kopijų pateikimas. Tyrimo rezultatų apibendrinimas – tai į Nacionalinę žemės tarnybą besikreipiančių ir administracines paslaugas gaunančių asmenų patenkinimo indekso apskaičiavimas (VPI). 

Maloniai kviečiame susipažinti su tyrimo ataskaita 


Paskutinis atnaujinimas: 2022-01-20 12:25:31

 

M. KRUPAVIČIAUS VARDO ATMINIMO MEDALIS

 
Aktualu pranešėjams 
PASITIKĖJIMO LINIJA
 
VIDINIS KANALAS
Artimiausi renginiai
Apie nžt
Istorija
Logotipas
Apie NŽT 


Informacija teikiama
tel. 8 706 86 666 ir
   8 706 85 087

Nepavykus prisiskambinti, prašome kreiptis el. paštu
nzt@nzt.lt

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 25111128
Šiandien apsilankė: 3715
Dabar naršo: 46
  
 
 

 

  Geoportalas INSPIRE įgyvendinimas Lietuvoje Elektroninės paslaugos
 Žemės stebesėnos programa   LITPOS  
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.