NZT

 

English


 

  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija


Naujienos
2022-05-17

Pasėlių deklaravimo metu žemdirbiai, siekiantys 2022 m. gauti paramą už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius, raginami pasitikrinti, ar visi turimi valstybinės žemės naudojimo arba valdymo dokumentai yra galiojantys.

Deklaruoti pasėlius valstybinėje žemėje galima tik turint galiojančius valstybinės žemės naudojimo ar valdymo dokumentus.

Plačiau
2022-05-10

2022 m. gegužės 31 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos (adresu Gedimino pr. 19, Vilnius) vyks geodezininkų ir matininkų kvalifikacijos egzaminai. 

Plačiau
2022-05-03

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) teritoriniai skyriai, vykdydami vieną svarbiausių savo funkcijų – žemės naudojimo valstybinę kontrolę, 2022 metais yra suplanavę Lietuvoje atlikti daugiau kaip 8 tūkst. žemės naudojimo patikrinimų.

Plačiau
2022-04-27

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) nuo 2021 m. rugsėjo mėn. iki 2022 m. vasario mėn. bendradarbiavo su ESO rengiant ir teikiant VĮ Registrų centrui pranešimus dėl žymų apie nustatytas teritorijas, kuriose taikomos specialiosios žemės naudojimo sąlygos – elektros tinklų apsaugos zonos ir skirstomųjų dujotiekių apsaugos zonos, kai žemės sklypo formavimo metu buvo padarytos klaidos ir specialiosios žemės naudojimo sąlygos nebuvo įregistruotos Nekilnojamojo turto kadastre ir Nekilnojamojo turto registre, padarymo.

Plačiau
2022-04-26

Š. m. balandžio viduryje Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Mažeikių skyriaus specialistai buvo susitikę su Mažeikių rajono savivaldybės administracijos vadovais: administracijos direktoriumi Sauliumi Šiuriu, direktoriaus pavaduotoju Eimantu Salatka ir specialistais, dirbančiais teritorijų planavimo, statinių priežiūros, vietinio ūkio, žemės ūkio ir strateginio planavimo srityse. Susitikimo tikslas – aptarti aktualius darbo veiklos klausimus, naujausių teisės aktų pakeitimus ir jų taikymą formuojant žemės sklypus, perduodant sklypus patikėjimo teise ir (ar) panaudai.

Plačiau
2022-04-22

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) pradeda 2022 m. Lietuvos Respublikos teritorijos aerofotografavimo ir ortofotografinių žemėlapių sudarymo darbus. Numatoma sudaryti keturių spalvinių kanalų R G B NIR (angl. Red Green Blue Near-Infrared) Lietuvos Respublikos skaitmeninius ortofotografinius žemėlapius, kurių ląstelės dydis – 0,2 m, o aiškiai matomų vietovės taškų ortofotografiniuose žemėlapiuose nustatymo tikslumas – 0,4 m.

Plačiau
2022-04-12

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorius, atsižvelgdamas į valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 130 Kaunas–Prienai–Alytus rekonstravimo specialųjį planą, priėmė įsakymus dėl žemės paėmimo visuomenės poreikiams – Kauno r. ir Prienų r. savivaldybių teritorijose esančiam kelio ruožui nuo 11,60 iki 31,10 km rekonstruoti, procedūrų pradėjimo.

Plačiau
2022-04-11

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) Šilutės rajono savivaldybei valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise perdavė 31 valstybinės žemės sklypą. Perduoti sklypai yra ne tik Šilutės mieste, bet ir visoje Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje. Bendras sklypų plotas siekia beveik 15 hektarų.

Plačiau
2022-04-06

Joniškio rajono Gataučių seniūnijoje šiais metais suplanuotas žemės perdavimas valstybinės svarbos elektros skirstymo stoties „Mūša“ statybai. Tuo tikslu Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2021 m. birželio 16 d. nutarimu Nr. 494 „Dėl Ypatingos valstybinės svarbos elektros energetikos sistemos sinchronizacijos projekto „330 kV skirstyklos „Mūša“ statyba“ inžinerinės infrastruktūros vystymo plano patvirtinimo ir žemės paėmimo visuomenės poreikiams 330 kV skirstyklos „Mūša“ statybai procedūros pradžios“ patvirtino elektros energetikos sistemos sinchronizacijos projekto „330 kV skirstyklos „Mūša“ statyba“ inžinerinės infrastruktūros vystymo planą ir nusprendė pradėti žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūrą.

Plačiau
2022-04-04

Informuojame, kad š. m. gegužės 12 d. organizuojami asmenų, pageidaujančių gauti kvalifikacijos pažymėjimus žemėtvarkos planavimo dokumentams (žemėtvarkos schemoms, kaimo plėtros žemėtvarkos projektams, žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektams, žemės paėmimo visuomenės poreikiams projektams, žemės konsolidacijos projektams ir žemės reformos žemėtvarkos projektams) rengti, profesinių žinių patikrinimo egzaminai.

Plačiau
KONSULTAVIMASIS SU
VISUOMENE 
   VIEŠOSIOS KONSULTACIJOS  
 
Pranešėjų apsauga 
  PASITIKĖJIMO LINIJA  
  VIDINIS KANALAS  
 

 
Artimiausi renginiai
Apie nžt
Istorija
Logotipas
Apie NŽT 
 


Informacija teikiama
tel. 8 706 86 666 ir
   8 706 85 087

 

Nepavykus prisiskambinti, prašome kreiptis el. paštu
nzt@nzt.lt

 

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 26589617
Šiandien apsilankė: 553
Dabar naršo: 42
  
 
 

 

    
 
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86 666, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra 
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.