NZT - straipsniai :APDOVANOTI ŽEMĖTVARKAI NUSIPELNĘ ASMENYS

  NACIONALINĖ ŽEMĖS TARNYBA
PRIE APLINKOS MINISTERIJOS

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 28845281
Šiandien apsilankė: 12586
Dabar naršo: 84
Naujienos
2022-12-19
APDOVANOTI ŽEMĖTVARKAI NUSIPELNĘ ASMENYS

Gruodžio  15 d. Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) šventiniame renginyje išdalyti garbingi apdovanojimai žemėtvarkos srityje nusipelniusiems asmenims.

Už nuopelnus Lietuvos žemėtvarkos sistemai, indėlį į naujausių laikų Lietuvos žemėtvarkos raidą, mokslinę veiklą žemėtvarkos srityje ir darbus, prisidedančius prie profesijos autoriteto stiprinimo Mykolo Krupavičiaus atminimo medaliu buvo apdovanoti Vilniaus Gedimino technikos universiteto prof. Vladislovas Česlovas Aksamitauskas, mokslininkė ir pedagogė Virginija Atkocevičienė, NŽT Tauragės ir Pagėgių skyriaus vedėjas Ričardas Ažna, NŽT Kauno rajono skyriaus vedėjas Vytas Daubaras, VDU ŽŪA mokslininkė doc. dr. Virginija Gurskienė ir VĮ Valstybės žemės fondo direktoriaus pavaduotojas Gintautas Vasiliauskas.

Už nuopelnus žemės tvarkymo ir administravimo srityje NŽT Garbės ženklu apdovanota ilgametė žemėtvarkininkė, NŽT Utenos skyriaus vedėja Vita Vilūnaitė.

Apdovanojimas M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu buvo įsteigtas 2020 m., siekiant pagerbti šią iškilią, istorinę Lietuvos asmenybę, jo nuopelnus žemėtvarkos raidai tarpukario Lietuvoje ir prieš šimtmetį Lietuvoje vykdytą žemės reformą, sukūrusią prielaidas tarpukario Lietuvos ekonominiam suklestėjimui. Atminimo medalis skiriamas pagerbti asmenis, kurie yra labiausiai nusipelnę dirbdami valstybės labui ir jos gerovei žemės tvarkymo ir administravimo srityje. Kandidatus šiam apdovanojimui teikia valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos, asociacijos, mokslo, mokymo, kultūros įstaigos, piliečių bendruomenės, labdaros organizacijos ir kiti fiziniai bei juridiniai asmenys. M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu per dvejus metus buvo apdovanota 15 asmenų.

NŽT Garbės ženklas buvo įsteigtas 2013 metais. Juo apdovanojami asmenys už nuopelnus Lietuvos Respublikos žemės tvarkymo ir administravimo, geodezijos, erdvinės informacijos bei kartografijos srityse. Per beveik dešimtmetį  jau yra įteiktas 21 NŽT Garbės ženklas.

Laureatus iš pateiktų kandidatų tiek M. Krupavičiaus vardo atminimo medalio, tiek ir NŽT Garbės ženklo apdovanojimams renka specialios komisijos, sudarytos iš žemėtvarkos sektoriaus atstovų.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

    

 
Nacionalinė žemės tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86 666, el. paštas [email protected]
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra 
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.