NZT - DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  NACIONALINĖ ŽEMĖS TARNYBA
PRIE APLINKOS MINISTERIJOS

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 28827879
Šiandien apsilankė: 4973
Dabar naršo: 168
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

DUK skyriuje Jūs galite rasti dažniausiai Nacionalinei žemės tarnybai užduodamus klausimus ir atsakymus į juos. 

Jei DUK nerandate Jus dominančios informacijos, maloniai kviečiame užduoti klausimą naudojantis šia klausimo pateikimo forma, kurioje prašome pateikti kuo tikslesnę informaciją, reikalingą atsakymui pateikti. 

Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad apie sėkmingai užregistruotą klausimą Jūs būsite informuoti el. paštu. Jeigu pranešimo el. paštu negavote ilgiau kaip 12 valandų nuo klausimo pateikimo, – Jūsų klausimas neužregistruotas. Tokiu atveju prašytume jį pateikti iš naujo. 

Asmeniui informacija suteikiama siunčiant ją asmens nurodytu elektroninio pašto adresu, kai nepažeidžiama asmens duomenų apsauga ir kai nėra reikalingas papildomas prašymo nagrinėjimas. 

Jei Jūs norite gauti konkretų atsakymą Jus dominančiu klausimu dėl žemės sklypo tam tikroje teritorijoje, siūlome kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos teritorinį skyrių pagal Jūsų minimo žemės sklypo buvimo vietą ir pateikti prašymą dėl informacijos suteikimo (nurodant konkretų žemės sklypą, konkrečias aplinkybes, faktus ir pan.) bei prie jo pridėti reikalingus dokumentus, kad Nacionalinės žemės tarnybos teritorinis skyrius galėtų tinkamai įvertinti situaciją ir pateikti Jūsų pageidaujamą informaciją.


Paskutinis atnaujinimas: 2022-05-12 12:51:27

    

 
Nacionalinė žemės tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86 666, el. paštas [email protected]
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra 
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.