NZT - straipsniai :NŽT Šilutės rajono savivaldybei perdavė 31 sklypą

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 26955631
Šiandien apsilankė: 5535
Dabar naršo: 516
Naujienos
2022-04-11
NŽT Šilutės rajono savivaldybei perdavė 31 sklypą

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) Šilutės rajono savivaldybei valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise perdavė 31 valstybinės žemės sklypą. Perduoti sklypai yra ne tik Šilutės mieste, bet ir visoje Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje. Bendras sklypų plotas siekia beveik 15 hektarų.

Daugelis perduotų sklypų skirti susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijoms, gatvėms, vietiniams keliams eksploatuoti. Šilutės rajono savivaldybei taip pat perduodami sklypai, kurie turės būti naudojami rekreacijos ir poilsio erdvių, želdynų įrengimui miesteliuose ir kaimuose.

NŽT Šilutės skyrius 2021 metais Šilutės rajono savivaldybei valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise iš viso perdavė 54 sklypus, kurių naudojimo būdas – bendrojo naudojimo miestų, miestelių ir kaimų ar savivaldybių bendrojo naudojimo teritorijos, susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijos, Šilutės miesto teritorijoje – rekreacinių miškų sklypai.

Praėjusiais metais perduotų rekreacijai ir poilsiui miško sklypų erdves labai pamėgo Šilutės gyventojai. Čia įrengtuose aktyviam poilsiui skirtuose įrenginiuose visada galima sutikti sportuojančių ar ramų pasivaikščiojimą pamėgusių įvairaus amžiaus šilutiškių.

Iš viso per 2013–2022 metus Šilutės rajono savivaldybei valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise perduoti 247 kitos paskirties valstybinės žemės sklypai.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

    
 
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86 666, el. paštas [email protected]
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra 
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.