NZT - straipsniai :Pratęstas NŽT ISO kokybės vadybos sertifikatas

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 24620134
Šiandien apsilankė: 1254
Dabar naršo: 45
Aktualijos
2021-11-25
Pratęstas NŽT ISO kokybės vadybos sertifikatas

Tarptautinės sertifikavimo paslaugų bendrovės „Bureau Veritas Lit“ ekspertai atliko Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) kokybės vadybos sistemos priežiūros auditą ir pratęsė ISO 9001:2015/LST EN ISO 9001:2015 standarto sertifikato galiojimą.

Audito metu siekta nustatyti galimas vadybos sistemos tobulinimo sritis, taip pat nustatyti, ar šiuo metu veikianti kokybės vadybos sistema atitinka ISO 9001:2015/LST EN ISO 9001:2015 standarto reikalavimus, įvertinti, ar ji leidžia nuosekliai siekti NŽT nusistatytos politikos ir tikslų, bei įvertinti vadybos sistemos galimybes užtikrinti, kad NŽT atitiktų taikomus įstatymų, reglamentų ir sutarčių reikalavimus.

Auditą atlikę ekspertai nenustatė jokių kokybės vadybos sistemos neatitikčių. Tai patvirtinta, kad NŽT kokybės vadybos sistema padeda nuosekliai siekti organizacijos strateginių tikslų, efektyviau kontroliuoti vykdomus veiklos procesus, o kokybės valdymas padeda gerinti teikiamų paslaugų kokybę, tobulinti taikomus veiklos metodus, gerinti vykdomos veiklos rezultatyvumą ir tobulinti NŽT administravimo efektyvumą.

NŽT kokybės vadybos sistemos politika orientuota į nuolatinį veiklos gerinimą, siekiant patenkinti klientų lūkesčius ir reikalavimus, o rizikų valdymas padeda siekti NŽT strateginių tikslų ir didinti vykdomos veiklos efektyvumą. Rizikų valdymas taikomas visiems NŽT veiklos procesams ir apima visas NŽT vykdomas funkcijas, visus darbuotojus, visų tipų informaciją (žodinę, rašytinę ir pan.), informacines sistemas (išteklius), patalpas, įrenginius ir trečiųjų šalių teikiamas paslaugas.

Pasak ataskaitą parengusių tarptautinių ekspertų, stipriausios NŽT kokybės vadybos sistemos pusės – vadovybės požiūris ir įsipareigojimas užtikrinti kokybę, rezultatyvus vadybos tobulinimas, gerėjantys kokybės rodikliai, darbuotojų įsitraukimas, atsakomybės suvokimas, veiklos planavimas ir bendravimo kultūra, taikytinų norminių reikalavimų identifikavimas ir jų įgyvendinimo planavimas.

 

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  Geoportalas INSPIRE įgyvendinimas Lietuvoje Elektroninės paslaugos
 Žemės stebesėnos programa   LITPOS  
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.