NZT - straipsniai :Savivaldybių administracijų atstovams suteiktos konsultacijos dėl ŽPDRIS naudojimo

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 27195287
Šiandien apsilankė: 7495
Dabar naršo: 71
Naujienos
2022-01-05
Savivaldybių administracijų atstovams suteiktos konsultacijos dėl ŽPDRIS naudojimo

Jau dvejus metus (nuo 2020-01-01) tiek miesto, tiek kaimo gyvenamosiose teritorijose žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimą organizuoja savivaldybės administracijos direktorius.

Sklandus žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimas yra svarbus daugeliui Lietuvos gyventojų bei verslo atstovų.

Siekdami, kad būtų užtikrintas nuolatinis ir nepertraukiamas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo procesas, Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Žemės tvarkymo ir administravimo departamento specialistai 2021 m. organizavo susitikimus su Vilniaus miesto, Vilkaviškio, Rokiškio, Šakių ir Tauragės rajonų savivaldybių administracijų atstovais.

Susitikimų metu NŽT specialistai konsultavo dėl prašymų organizuoti žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimą pateikimo, erdvinių duomenų peržiūros galimybių, parengiamojo etapo procedūrų atlikimo bei kitų Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinės sistemos (ŽPDRIS) techninių galimybių, galinčių palengvinti savivaldybių administracijų darbuotojų darbą.

Susitikimų metu išgirstos žinios padės savivaldybių administracijoms sklandžiau ir efektyviau vykdyti žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų organizavimo darbus.

2022 m. planuojami susitikimai ir su kitų savivaldybių administracijų atstovais.

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

    
 
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86 666, el. paštas [email protected]
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra 
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.