NZT - Kviečiame teikti kandidatūras dėl apdovanojimo M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 24620165
Šiandien apsilankė: 1285
Dabar naršo: 56
Kviečiame teikti kandidatūras dėl apdovanojimo M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu

 

Nacionalinė žemė tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, įsteigusi apdovanojimą – Mykolo Krupavičiaus vardo atminimo medalį, kviečia dar šiemet valstybės bei savivaldybių institucijas, įstaigas, asociacijas, mokslo, mokymo, kultūros įstaigas, piliečių bendruomenes, labdaros organizacijas ir kitus fizinius bei juridinius asmenis siūlyti kandidatus šiam apdovanojimui gauti.

M. Krupavičiaus atminimo medaliu apdovanojami asmenys už nuopelnus Lietuvos žemėtvarkos sistemai, už indėlį į naujausių laikų Lietuvos žemėtvarkos raidą, už mokslinę veiklą žemėtvarkos srityje ir veiklą, prisidedančią prie žemėtvarkos reputacijos bei šios profesijos autoriteto stiprinimo. Laureatus iš kandidatų renka speciali komisija, sudaryta iš žemėtvarkos sektoriaus atstovų. Pernai šiuo medaliu buvo apdovanoti 5 nominantai: prof. P.Aleknavičius, V.Daugalienė, R.V.Survila, J.Ščeponienė ir I.Guigienė.

Apdovanojimas M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu įsteigtas pagerbiant šią iškilią asmenybę, jo nuopelnus žemėtvarkos raidai tarpukario Lietuvoje bei prieš šimtmetį Lietuvoje vykdytą žemės reformą, sukūrusią prielaidas tarpukario Lietuvos ekonominiam suklestėjimui. Atminimo medalis skiriamas siekiant pagerbti tuos, kurie yra labiausiai nusipelnę dirbdami valstybės labui ir jos gerovei žemėtvarkos srityje.

Siūlyti kandidatus apdovanojimams turi teisę valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos, asociacijos, mokslo, mokymo, kultūros įstaigos, piliečių bendruomenės, labdaros organizacijos ir kiti fiziniai bei juridiniai asmenys. Teikiant kandidatūras apdovanoti medaliu turi būti pridedama užpildyta kandidato anketa ir jo veiklos, už kurią siūloma apdovanoti, aprašymas.

Daugiau informacijos suteiks:

Nacionalinės žemė tarnybos Viešųjų ryšių skyrius

Tel. 8 706 85 101, el. p. audrius.gelzinis@nzt.lt


Paskutinis atnaujinimas: 2021-09-20 11:15:00

  Geoportalas INSPIRE įgyvendinimas Lietuvoje Elektroninės paslaugos
 Žemės stebesėnos programa   LITPOS  
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.