NZT - straipsniai :NŽT Plungės ir Rietavo skyrius dirbs naujose patalpose

  NACIONALINĖ ŽEMĖS TARNYBA
PRIE APLINKOS MINISTERIJOS

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 28877532
Šiandien apsilankė: 9368
Dabar naršo: 110
Naujienos
2022-12-23
NŽT Plungės ir Rietavo skyrius dirbs naujose patalpose

Nuo šiol Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Plungės ir Rietavo skyrių bus galima rasti naujose patalpose, esančiose Paprūdžio g. 20, Plungėje.

 

Kartu su NŽT skyriumi šiame VĮ Turto bankui priklausančiame pastate taip pat įsikūrė Valstybinės mokesčių inspekcijos, Lietuvos probacijos tarnybos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, VĮ Registrų centro ir Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos padaliniai.

Per simbolinę įkurtuvių ceremoniją kalbėjęs NŽT Plungės ir Rietavo skyriaus vedėjas Steponas Januška pažymėjo, kad persikėlimas į renovuotą pastatą žymiai sumažins skyriaus naudojamų patalpų eksploatavimo išlaidas, šildymo ir elektros energijos sunaudojimo kaštus. Taip pat vedėjas pasidžiaugė ne tik darbuotojams skirtais kabinetais, bet ir geromis patalpomis skyriaus daugiau nei 11 tonų sveriančiam dokumentų archyvui.  

NŽT norėtų atkreipti interesantų dėmesį, kad prie pastato Paprūdžio g. 20 yra tik septynios automobilių stovėjimui skirtos vietos. Todėl, kad būtų išvengta nepatogumų, atvykstantiems į NŽT skyrių ar kitas pastate esančias įstaigas rekomenduojame automobilį statyti Vytauto gatvėje prie Plungės rajono savivaldybės arba prie bažnyčios esančioje aikštelėje.  

 
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

    

 
Nacionalinė žemės tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86 666, el. paštas [email protected]
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra 
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.