NZT - straipsniai :NŽT vertins patikrinimų kokybę naujomis ir moderniomis priemonėmis

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 27263338
Šiandien apsilankė: 3334
Dabar naršo: 168
Naujienos
2022-07-22
NŽT vertins patikrinimų kokybę naujomis ir moderniomis priemonėmis

Nuo šiol Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), atlikdama ūkio subjektų veiklos patikrinimus ir siekdama gauti grįžtamąjį ryšį iš tikrintų subjektų, naudosis Ekonomikos ir inovacijų ministerijos „Google Forms“ priemonėmis sukurtu Ūkio subjektų apklausos dėl priežiūros institucijų atliekamų patikrinimų vertinimo įrankiu (PIPA). Šis įrankis bus naudojamas Tarnybos prižiūrimiems ūkio subjektams anonimiškai apklausti po atliktų jų veiklos patikrinimų.

PIPA paskirtis yra įvertinti atlikto patikrinimo ir jo metu teikiamų konsultacijų kokybę, atlikti ūkio subjektų veiklos priežiūros stebėseną ir priežiūros institucijos veiklos tobulinimą, atsižvelgiant į ūkio subjektų nuomonę, taip pat įvertinti ūkio subjektų veiklos priežiūros vykdymo būklę.

Apklausos rezultatai padės NŽT įsivertinti patikrinimo organizavimo, patikrinimo metu teikiamų konsultacijų kokybę, rasti problemas ir ieškoti sprendimų veiklai tobulinti, stiprinti Tarnybos ir ūkio subjektų bendradarbiavimą, grįžtamojo ryšio (nuomonės) vertinimą.

Plačiau apie PIPA įrankį pateikiama adresu https://eimin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/verslo-aplinka/verslo-prieziuros-politika/prieziuros-instituciju-patikrinimu-apklausa-pipa

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

    
 
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86 666, el. paštas [email protected]
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra 
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.